از خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم

قلعه نویی: معرفت ندارند، می گویند چاقو خوردم سرمربی تیم تراکتورسازی اعلام کرد ......

قلعه نویی: معرفت ندارند، می گویند چاقو خوردم

سرمربی تیم تراکتورسازی اعلام کرد تیمش در بازی با پرسپولیس بدشانس بوده که نتوانسته به پیروزی برسد.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، بازی تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس هرچقدر در داخل زمین جذاب دنبال شد، در پایان مسابقه اتفاقاتی رخ داد که کام خیلی ها را تلخ کرد. درگیری هایی که بعد از بازی به وجود آمد و برخی خبرنگاران نیز آسیب دیدند، باعث شد تا خیلی ها نسبت به این اتفاقات موضع بگیرند.
امیر قلعه نویی، سرمربی تراکتورسازی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره دیدار تیمش مقابل پرسپولیس، اتفاقات رخ داده در پایان مسابقه، شایعه چاقو خوردن خودش و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد.


بیرانوند دو امتیاز از ما گرفت


قلعه نویی ضمن تسلیت بابت ایام مسلمیه صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد: «بازی خوبی میان تراکتورسازی و پرسپولیس برگزار شد. یک بازی درگیرشونده و تاکتیکی از سوی هردو تیم که ما در ایجاد موقعیت موفق عمل کردیم. البته کمی هم بدشانس بودیم که توپ هایمان وارد دروازه نشد. ضمن اینکه فکر می کنم یک امتیازی که پرسپولیس از این بازی کسب کرد، به خاطر حضور علیرضا بیرانوند بود. او یک امتیاز به پرسپولیس داد و دو امتیاز از ما گرفت. مخصوصا موقعیتی که از سینا عشوری گرفت. در کل بازی خوبی بود، فقط کاش این مسابقه یکبار در یادگار و یکبار در آزادی برگزار می شد تا هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند و از کیفیت بالای این بازی لذت ببرند.»


از خبرنگاران عذرخواهی می کنم


سرمربی تراکتورسازی در بخش دوم صحبت های خود به درگیری های ایجاد شده در پایان بازی اشاره کرد: «انصافا من آن طرف زمین بودم و درگیری ها را ندیدم اما با توجه به اینکه رختکن های ورزشگاه اختصاصی با هم فاصله دارد، یکسری خبرنگارهایی که از تهران آمده بودند، مورد آسیب قرار گرفتند. جا دارد من از این عزیزان عذرخواهی کنم. البته فشارهایی ایجاد شده بود که در این موضوع تاثیرگذار بود.»


معرفت ندارند می گویند چاقو خورده ام


بعد از بازی دو تیم شایعه شد امیر قلعه نویی هم چاقو خورده است. خودش اما چنین موضوعی را قویا تکذیب می کند: «این مسائل بد است، نمی دانم چرا چنین تیترهایی را می زنند. خوشبختانه من دیشب به تهران سفر کردم، اگر نمی آمدم، از خانواده مان کسی نگران نمی شد؟ آیا مسلمانی و معرفت این است؟ اتفاقا یکی از خبرنگاران در سفر به تهران همراه من بود. به او زنگ بزنید و بپرسید دست من چه شده است؟بعضی افراد به فکر خانواده ما نیستند. این چیزها اخلاق و معرفت نیست.»


جرو بحث با فرمانده یگان ویژه کوچک بود


قلعه نویی درباره درگیری اش با فرمانده یگان ویژه نیز اینطور توضیح می دهد: «جر و بحثی به وجود آمد که تمام شد و رفت. سرهنگی که آنجا حضور داشت هم برای تامین امنیت ورزشگاه زحمت کشیده و واقعا برگزاری مسابقه در چنین ورزشگاهی دشوار است. آن جر و بحث هم یک بحث کوچک بود و تمام شد.»

 


بدشانسی آوردیم


تراکتورسازی شانس بسیار خوبی را برای رسیدن به صدر جدول از دست داد؛ قلعه نویی در این باره عنوان می کند: «ما فوتبالمان را بازی کردیم، شما به تعویض های پرسپولیس نگاه کنید. طارمی، علیپور و مسلمان بیرون آمدند که هر 3 عنصر تهاجمی هستند. این بدشانسی ما بود که نتوانستیم پیروز شویم.»


درباره خداحافظی بنگر چیزی نشنیدم


سرمربی تراکتورسازی درباره شایعه خداحافظی محسن بنگر در نیم فصل اینطور واکنش نشان می دهد: «من این موضوع را از شما می شنوم. انشاءالله که این اتفاق نمی افتد؛ چون نظم تیمی ما خوب شده است. توکل به خدا، ببینیم چه می شود.»


گلایه مند هستم


قلعه نویی صحبت های خود را اینطور به پایان می برد: «من گلایه دارم از برخی خبرنگارانی که اخبار شایعه ای را منتشر می کنند. آنهایی که ادعا دارند قلم شان درست است، مطالبی که درست نیست را مطرح می کنند.»

 

تگ ها


فوتبال