از داور دربی 90 تقدیر شد

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از موعود بنیادی‌فر، معلم درس تربیت‌بدنی منطقه5تهران و قاضی بین‌المللی و داور دربی تهران تجلیل کرد....

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از موعود بنیادی‌فر، معلم درس تربیت‌بدنی منطقه5تهران و قاضی بین‌المللی و داور دربی تهران تجلیل کرد.

به گزارش مدال، موعود بنیادی‌فر معلم درس تربیت‌بدنی منطقه5 تهران که در کنار معلمی ورزشی برای دانش‌آموزان یکی از مدارس غرب تهران به امر داوری حرفه‌ای در لیگ ایران و رقابت‌های آسیایی مشغول است، ظهر امروز میهمان معاون تربیت‌بدنی و سلامت در وزارت آموزش و پرورش بود.

در این جلسه دکتر مهرزاد حمیدی ضمن شنیدن نقطه نظرات این داور مطرح بین‌المللی در خصوص روند اجرای برنامه‌های این معاونت برای دانش‌آموزان در حیاط مدارس و طرح جدید مدرسه میزبان، برای وی در راه قضاوت مسابقات مقدماتی جام‌جهانی نیز آرزوی توفیق کرد و با هدیه‌ای از موعود بنیادی‌فر تجلیل نمود.

گفتنی است موعود بنیادی‌فر تا سال گذشته معلم درس تربیت‌بدنی دانش‌آموزان ابتدایی بوده که از سال جدید عهده‌دار معلمی این درس در دوره متوسطه اول نیز در منطقه5 تهران شده است.

اخبار مرتبط:

رفعتی: پنالتی استقلال اشتباه بود/ کریمی به درستی اخراج شد

تگ ها


موعود بنیادی فر داور دربی 90 دربی 90 ایران فوتبال