از رفاقت و رقابت عابدزاده با گلر ها تا دوستی های خاله خرسه با حسینی/اینجا حجازی ها شماره یک بوده اند پسر!

......

 

به گزارش مدال، علیرضا حسینی برادر حسین حسینی به شفر اتهام دلالی وارد کرده و گفته حسینی نیم فصل به تیم دیگری ملحق می شود. کو تا نیم فصل که راحت برادرت را به حاشیه می بری و اینگونه با او دوستی خاله خرسه می کنی. مگر رحمتی گل بد خورده. مگر حسینی فصل قبل بخاطر گل نخوردن ها و حمایت شفر و تیم و باشگاه و هواداران رکورد نزد و جندین بازی متوالی فیکس نبود. پس چه انتظاری است حالا که رحمتی کلین شیت کرده برود نیمکت. البته که حسینی به عنوان پدیده و ملی پوش حقش این نیست نیمکت نشین محض باشد اما خب، فصل قبل در همین شرایط رحمتی چندین و چند بازی متوالی  نیمکت  نشین شد و حسینی فیکس بود و حالا.....

 وقتی  تیمی دو گلر مطرح و همطراز  داشته باشد همین داستان ها را هم خواهد داشت اما روزگاری  غلام پور و عزیزیان در استقلال یا همین رحمتی و طالب لو و البته  داوود فنایی و عابدزاده و فرشید کریمی  در تیم پروین و یا قلیچ و سلطانی در دهه شصت همزمان گلر سرخابی ها بودند اما خبری از این حواشی نبود و اگر حاشیه ای هم بود در اوج رقابت در درون تیم و بین خودشان  بود نه در عرصه فضای مجازی و رسانه ای.

 هر چند که بد نیست خاطره ای را ورق بزنیم و بگوییم که  قلیچ روزگاری در یک بازی به جای استادیوم آزادی به بهروز سلطانی گفته بود بازی در امجدیه است تا رقیب اشتباها به استادیوم دیگری رفته  خودش فیکس باشد اما فارغ از  شوخی و شیطنت ها همین دو رفیق بودند و رقیب و  همین ماجرا به عنوان خاطره ای خنده دار روایت می کنند بی آنکه کینه ای از هم داشته باشند. و یا عابدزاده که داستان رقابت و رفاقت او با گلر های تیم ملی و پرسپولیس را باید جداگانه نوشت اما ختم کلام باید به حسینی تلنگری زد و رقابت مردانه ناصر خان حجازی و منصور رشیدی را به او یادآور شد و گفت؛ در تیمی  بازی می کنی که گلرش حجازی ها بوده اند. مراقب باش به حاشیه رانده نشوی پسر.

*پانیذ فرحناک

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال