از رونالدو برزیلی و مالدینی تا توتی در لیست بازیکنان منتخب کاپلو

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال انگلیس و روسیه منتخبی از بازیکنانی که فرصت همکاری با آنها داشته را معرفی کرده است...

کاپلو که سابقه هدایت تیم‌های ایتالیایی و اسپانیایی را نیز در کارنامه دارد تیم منتخب خود را از میان بازیکنانی که با آن‌ها کار کرده، اعلام کرده است.
به گزارش مدال به نقل از مارکا، فابیو کاپلو دوران مربیگری خود را از سال ۱۹۸۷ میلادی آغاز کرد و سابق هدایت تیم‌های میلان، رئال مادرید، رم، یوونتوس و جیانگسو سونینگ چین را دارد. او در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ میلادی نیز سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه بود، اما نام هیچ بازیکنی از این کشور در تیم منتخب فابیو کاپلو دیده نمی‌شود.
در تیم منتخب فابیو کاپلو این اسامی به چشم می‌خورد: جان‌لوئیجی بوفون، کافو، فرانکو باره‌سی، پائولو مالدینی، روبرتو کارلوس، فرناندو رودندو، رود گولیت، دژان ساووچوویچ، رائول، مارکو فان‌باستن و رونالدو نازاریو.
این مربی ایتالیایی به نام فرانچسکو توتی تاکید ویژه کرده و با تمجید از این بازیکن از او به عنوان بازیکنی که می تواند بدون توجه به سیستم بازی در ترکیب تیم منتخبش قرار بگیرد، یاد کرده است.

تگ ها


پائولو مالدینی رونالدو نازاریو فرانچسکوـتوتی روبرتو کارلوس فابیو کاپلو جان لوئیجی بوفون کافو رود گولیت فرانکو باره سی میلان یوونتوس رئال مادرید جیانگسو سونینگ تیم منتخب تیم ملی روسیه فوتبال