از رونالدو دلگیر نیستم؛ او قلب بزرگی دارد

ستاره کروات رئال می گوید که دیگر از رونالدو به خاطر غیبت در مراسم اهدای جوایز فیفا و توپ طلای ۲۰۱۸ ناراحت نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوکا مودریچ سال ۲۰۱۸ به سبب درخشش با رئال در لیگ قهرمانان و نیز با تیم ملی کرواسی در جام جهانی بالاتر از کریستیانو رونالدو فاتح توپ طلا و نیز دبست فیفا شد. اتفاقی که مصادف شده بود با جدایی رونالدو از رئال و عدم حضور فوق ستاره پرتغالی در مراسم اهدای جوایز فیفا و توپ طلا.

مودریچ در کتاب بیوگرافی خود در واکنش به غیبت رونالدو در مراسم گالا گفته بود که از این قضیه ناراحت شده است.

ستاره کروات در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت در این مورد توضیح داد:« رونالدو یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ است. رونالدو همیشه پیروزی می خواهد و با همین حسش به ما انگیزه فتح جام های بیشتر را می داد. رونالدو به عنوان یک انسان، قلب بزرگی دارد و از او ناراحت نیستم. می دانم که  او همیشه آماده کمک به افراد نیازمند است. سال ها با او هم تیمی بودم و از یکدیگر شناخت کاملی داریم.»

بازنشستگی در رئال:« اطمینان دارم که حداقل تا دو سال دیگر می توانم در بالاترین سطح فوتبال بازی کنم. قطعا دوست دارم با پیراهن رئال بازشسته شوم ولی این به باشگاه هم بستگی دارد. مربیگری؟ بله، دوره های مربیگری را پس از بازنشستگی طی خواهم کرد و دوست دارم مربی بشوم.»

لقب در رئال:« من هم مثل هر انسانی یک شخصیت مخصوص به خودم را دارم. در رئال به من لقب زودجوش و عصبانی داده اند. در بازی های درون تیمی اصلا جنبه باخت ندارم و خیلی زود از کوره در می روم.»

پنالتی بن عطیه روی لوکاس واسکز در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۱۸-۲۰۱۷:« قطعا بن عطیه با شارژ کردن لوکاس باعث سرنگون شدنش شد. مهم نیست خطا دقیقه ۳۵ است یا ۹۵. آن صحنه یک خطای پنالتی بود. در موقعیت های مشابه قرار گرفته ام و عصبانیت یوونتوسی ها را درک می کنم. بوفون به خصوص فوق العاده عصبانی بود ولی مهم نیست؛ چون برای من او همیشه یک دروازه بان بزرگ در تاریخ فوتبال است.»

بیشتر بخوانید:

زندگی شخصی رونالدو؛ مرتاضی که فوتبالیست شد!

رونالدو اسیر سندروم علی بیرانوند!

 

 

تگ ها


لوکا مودریچ کریستیانو رونالدو مهدی بن عطیه الدحیل جان لوئیجی بوفون یوونتوس رئال مادرید قطر فوتبال