از زنیت اصرار، از سردار آزمون انکار!

با نزدیک شدن به اتمام قرارداد سردار آزمون با زنیت، این باشگاه روسی به دنبال تمدید قرارداد است....

به گزارش "ورزش سه"، زنیت قصد دارد مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد با سردار آزمون، مهاجم ایرانی خود را در ماه دسامبر از سر بگیرد. این خبر توسط یک منبع آگاه در باشگاه به RBC Sport اعلام شده است. 

یک منبع آگاه تصریح کرد که باشگاه علاقمند به حفظ این بازیکن است و قصد دارد در ماه دسامبر شرایط قرارداد جدید و مذاکره با سردار را بررسی کند. اما اولویت مدیر برامه سردار آزمون جستجوی باشگاه در یکی از لیگ های برتر اروپایی برای این بازیکن است و به نظر او قصد جدایی دارد. 

پیش از این نیکولو شیرا، یکی از روزنامه نگاران مشهور فوتبال اروپا به نقل از جونینیو پرنامبوکانو، اسطوره و مدیر ورزشی لیون گفته بود که آزمون به انتقال به این باشگاه فرانسوی نزدیک است. این مهاجم تصمیم گرفته قرارداد خود با زنیت که در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می رسد را دییگر تمدید نکند. شیرا در این رابطه گفت: "باشگاه لیون به سردار آزمون پیشنهاد قراردادی چهار ساله داده است."

همچنین رسانه ها در ماه اگوست نیز خبر از علاقه لیون به این مهاجم ایرانی داده بودند، اما با این حال این انتقال در فصل تابستان صورت نگرفت. نشریه اکیپ چندی قبل در گزارشی مدعی شد که مبلغ غرامت برای بازیکن در آن زمان بدون احتساب پاداش، ۱۵ میلیون یورو بوده است.

آزمون از سال ۲۰۱۹ برای زنیت بازی می کند و مهاجم اصلی این تیم محسوب می شود. او در پایان فصل گذشته با ۱۷ گل بهترین گلزن لیگ برتر روسیه شد و در این فصل نیز تا امروز هفت گل در لیگ روسیه به ثمر رسانده است.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال ایران سردار آزمون فوتبال