از سردار تکذیب - از ایتالیا اصرار ; گزارش ویژه

به نظر می رسد ابعاد انتقال سردار آزمون، ستاره ایرانی روبین کازان به لاتزیو روز به روز گسترده تر می شود ......

به نظر می رسد ابعاد انتقال سردار آزمون، ستاره ایرانی روبین کازان به لاتزیو روز به روز گسترده تر می شود.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، در روزهای اخیر بارها بحث تمایل بیانکو چلستی به خرید یک مهاجم و مطرح شدن نام هایی چون سردار آزمون و البته کایسیدو، مهاجم اکوادوری اسپانیول شنیده شده است.

امروز نشریه ایتالیایی "کوریره دلا اسپورت" در صفحه اول و همچنین در صفحات میانی با قرار دادن تصویری از سردار آزمون، در مورد انتقال این ستاره ایرانی و اولویت عقاب ها به جذب او خبر داد.

نکته قابل توجه، روی جلد رفتن تصویر بزرگ ستاره ایرانی برای اولین بار در نشریه معتبری مانند کوریره دلا اسپورت است که خبر از اهمیت و جدیت این انتقال دارد.

باشگاه لاتزیو تنها می تواند از 2 بازیکن با پاسپورت غیر اروپایی استفاده کند که در حال حاضر سهمیه این تیم تکمیل است.

اما همانگونه که در روزهای اخیر شنیده شده، دو باشگاه اینتر و یوونتوس به شدت برای خرید کیتا بالده، وینگر جوان و سنگالی این تیم در تلاشند و بعید است این ستاره جوان در لاتزیو باقی بماند.

دیشب پپ ماروتا، مدیر ورزشی بیانکونری با تایید این خبر در مورد مذاکرات برای جذب بالده توضیحاتی داد و اخبار انتقال او به اینتر نیز هفته هاست در رسانه های معتبر ایتالیا مطرح می شود.

پس با این تفاسیر، یک سهمیه لاتزیو برای خرید بازیکنی با پاسپورت غیر اروپایی باز شده و آنها می توانند روند مذاکرات خود با سردار را پیگیری کنند.

طبق اخبار نشریه کوریره دلا اسپورت، اولویت بیانکوچلستی جذب ستاره ایرانی روبین کازان بوده و آنها در تلاشند تا انتهای هفته پروسه جذب وی را نهایی کنند.

اما در صورت ناکامی در جذب سردار آزمون، گزینه بعدی لاتزیو خرید کایسیدو، مهاجم 28 ساله و اکوادوری اسپانیول است که طبق بیانیه این باشگاه، اگرچه او در سال 2015 با یک بانوی اسپانیایی ازدواج کرد، اما گذرنامه او فقط برای اقامت در اسپانیا معتبر است و این بازیکن نیز به عنوان سهمیه غیر اروپایی محسوب می شود.

کایسیدو در تمرینات اسپانیول شرکت نکرده و قصد دارد به هر نحوی به لاتزیو ملحق شود و با توجه به مشکلاتی که بین کایسیدو و سانچس فلورس، سرمربی اسپانیول ایجاد شده، دیگر امکان حضور وی در این تیم وجود ندارد و پرونده حضور کایسیدو در شهر بارسلون بسته شده است.

اما در این میان، طی روزهای اخیر بارها از زبان ستاره ایرانی شنیده ایم که در حال حاضر و در سال منتهی به جام جهانی، وی علاقه ای به ترک روسیه ندارد و قصد دارد حداقل امسال را به بازی کردن در روبین کازان ادامه دهد. این در حالیست که تمایل لاتزیو برای جذب او علنی شده اما سردار حداقل در مصاحبه هایش میلی به مهاجرت به سرزمین چکمه نشان نداده است.

پس با این شرایط، احتمالا مذاکرات برای جذب سردار طی روزهای آتی نیز ادامه خواهد یافت و اگر عقاب ها موفق به جذب مهاجم ایرانی روبین کازان نشوند، جذب کایسیدو قطعی خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال