از سرگیری لیگ برتر هندبال مردان از ۲۸ شهریور

مرحله دوم دور نخست لیگ برتر هندبال مردان از ۲۸ تا ۳۱ شهریور و دومین مرحله اردوی تیم ملی مردان از دوم تا یازدهم مهر انجام خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، در حالی که قرار بود مرحله دوم دور نخست لیگ برتر هندبال مردان از پنجم مهر آغاز شود، چند روز زودتر و از ۲۸ شهریور به میزبانی تالار هندبال فدراسیون هندبال آغاز خواهد شد. علت این تغییر برنامه به گفته مراد کرمی مسئول برگزاری مسابقات هندبال حضور فرناندز سرمربی اسپانیایی تیم ملی هندبال در مسابقات لیگ و شروع مرحله دوم اردوهای تیم ملی است.

بنابراین مرحله دوم دور نخست مسابقات لیگ برتر هندبال مردان از ۲۸ شهریور به مدت چهار روز در تهران انجام خواهد شد. مرحله نخست این مسابقات از ۲۳ تا ۲۶ مرداد در تهران انجام شده بود.

همچنین دومین اردوی تیم ملی هندبال مردان نیز بعد از پایان لیگ برتر و یک روز استراحت از دوم مهر آغاز خواهد شد. مانوئل مونتایا فرناندس سرمربی اسپانیایی تیم ملی هندبال در دور نخست اردوها ۲۹ بازیکن را به خط کرد و برای دور بعدی اردوها بعد از تماشای دور دوم مسابقات شاید نفرات دیگری را هم به اردو فراخواند.

مراد کرمی در خصوص برگزاری مرحله دوم دور نخست لیگ برتر هندبال مردان به ایسنا گفت: مسابقات لیگ مردان ۲۸ شهریور آغاز می‌شود و تا ۳۱ ادامه دارد. البته قرار بود این مسابقات ۵ مهر انجام شود که براساس برنامه سرمربی خارجی مجبور شدیم پیش رویم. در حال حاضر به ما بیک برنامه داده شده که باید براساس آن برنامه مسابقات را پیش بریم. 

وی در خصوص آغاز اردوی تیم ملی مردان گفت: بعد از پایان مسابقات لیگ یک روز استراحت است و اردوها از دوم مهر شروع می‌شود و تا یازدهم مهر ادامه دارد.

تگ ها


لیگ برتر هندبال هندبال هندبال