از شانس بالای پیروزی تیم ملی تا تمجید بیلد از ایران

در بسته خبری فوتبال داخلی مدال خواهیم داشت: رسانه های اماراتی شانس بالایی برای پیروزی ایران مقابل ژاپن متصور هستند....
در بسته خبری فوتبال داخلی مدال خواهیم داشت: رسانه های اماراتی شانس بالایی برای پیروزی ایران مقابل ژاپن متصور هستند.

به گزارش مدال، رسانه‌های ورزشی اماراتی شانس تیم ملی فوتبال ایران برای پیروزی مقابل ژاپن در جام ملت‌های آسیا را بسیار بالا می‌دانند.

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد. سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

تیم ملی و لژیونرها
█  کاپیتان ژاپن: ایران قدرتمند است اما به خودمان اطمینان داریم
█  حشمت مهاجرانی  مربی سابق تیم ملی ایران: تیم ملی ایران شخصی نیست و متعلق به همه‌ی مردم است/می‌توانیم از سد ژاپن عبور کنیم/باید مسابقات تمام شود تا در خصوص ماندن یا رفتن کی‌روش تصمیم‌گیری شود 
█  روزنامه بیلد نوشت: بازی‌های جام ملت‌ها کیفیت بالایی ندارد و خیلی از تیم‌ها نتوانسته‌اند در حد و اندازه‌های خود ظاهر شوند. البته یک استثنا وجود دارد؛ 4 برد، یک تساوی، 12 گل زده و بدون گل خورده، این عملکرد تیم ملی ایران در این دوره از رقابت‌هاست.
█  جهانبخش: ژاپنی‌ها تا اینجا خیلی مرموزانه بالا آمدند!
█  رییس فدراسیون کلمبیا: مذاکره با کی‌روش خوب پیش رفته است
█  کریم انصاری فرد: مقابل ژاپن 100 برابر بازی های قبل می شویم
█  احسان حاج‌صفی: تا قهرمانی آسیا ۲ فینال دیگر پیش رو داریم

پرسپولیس
█  به نظر می‌رسد همتی نهایتا تا دو ماه دیگر آماده بازی خواهد شد و برانکو می‌تواند از این بازیکن در تمرینات و بازی‌های پرسپولیس استفاده کند.
█  ماریو بودیمیر: از زمانی که به تمرینات تیم اضافه شدم، تقریباً شرایط را درک کرده‌ام. اینجا احساس خوبی دارم و می‌خواهم کنار سایر بازیکنان پیشرفت داشته باشم
█  بیرانوند: ما با نظم و بدون اشتباه بازی کردیم و امیدواریم این روند در بازی با ژاپن که سخت‌ترین بازی‌مان است اتفاق بیفتد.
█  نصرتی: همه چیز دست به دست هم داده است تا طلسم ۴۳ ساله بکشند/ ایران و قطر فینالیست می‌شوند

از شانس بالای پیروزی تیم ملی تا تمجید بیلد از ایران

استقلال
█  ستار همدانی: وضعیت استقلال هواداران را نگران کرده/ فرصت‌ها از دست رفته است
█  باشگاه استقلال انتظار داشت با توجه به مشکلات مالی خود بتواند پول انتقال سید مجید حسینی به ترابزون اسپور ترکیه را بگیرد اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. باشگاه ترابزون خود هم دچار مشکل مالی بوده و هنوز نتوانسته پولی به باشگاه استقلال بدهد.
█  زمانی که برای بازگشت طارق اعلام کرده اند یک ماه است. یعنی روزهای آغازین اسفند ماه که استقلال تا آن زمان چهار بازی را برگزار خواهد کرد. در خوشبینانه ترین حالت ممکن طارق در3 بازی آتی استقلال غایب است اما بعید نیست این دوری به چهار بازی هم کشیده شود.
█  فتح الله زاده: ایران یکی از دو شانس اصلی قهرمانی در جام ملت‌های آسیا است.
█  اسماعیل گونکلاوس شب گذشته به ترکیه سفر کرد. او در صحبت های خود اعلام کرده جهت آوردن وسایل شخصی اش سفر می کند و سه شنبه به تهران باز می گردد.

شهرستان‌ها
█  دیدارهای تیم فوتبال سایپا در نیم فصل دوم هجدهمین دوره لیگ برتر به جای ورزشگاه پاس قوامین در ورزشگاه شهدا شهر قدس برگزار می شود.
█  مدیرعامل باشگاه فوتسال سوهان محمد سیمای قم گفت: بچه‌های قم همیشه اعتقادات خاصی نسبت به ائمه اطهار دارند و هرگز دنبال جادو و جنبل نیستند.