از شایعات تا واقعیت/طارمی عاقبت به خیر می شود؟!+عکس

مهدی طارمی بالاخره با باشگاه ریوآوه پرتغال به توافق نهایی رسید و قرارداد امضا کرد...

از شایعات تا واقعیت/طارمی عاقبت به خیر می شود؟!+عکس

به گزارش خبرنگار مدال، برخی بی خبر از همه جا مدعی شدند که طارمی آخر هفته با پرسپولیس قرارداد می بندد و وعده چنین انتقالی را می دادند. دیشب نوشتیم که این ادعا همچون تیری است در تاریکی و پایه و اساس جدی ندارد.

 اگر مهدی طارمی توانست قید اروپا را بزند که شایعه سازان سرشان را بالا می گیرند و می گویند که از ابتدا در جریان همه چیز بودند وخبرش را هم به رسانه ها ارائه کرده بودند وچنین و چنان و اگر به اروپا رفت هم بالاخره بهانه تراشی می کنند و دلیلی را پیدا می کنند. مهدی طارمی اما نه به پرسپولیس بازگشت و نه لیگ ایران. قرارداد مهاجم فصل گذشته الغرافه با ریوآوه پرتغال امضا شد تا این بازیکن فصل آینده را در لیگ اروپا پا به توپ باشد.
 این انتقال نشان داد که باید خبرها را واقع بینانه تعقیب کرد. حتی مقام ارشد باشگاه هم تاکید می کرد طارمی گزینه سایلنت است یعنی که پاسخ نمی دهد. 
او در حال مذاکره و توافق نهایی بود و همانظور که ایجنت او هفته قبل به ما گفته بود دنبال اخذ ویزای اروپا. در این میان اما عده ای شایعه کردند پیشنهاد پرتغالی طارمی کنسل شده و عده ای روی ویزا ندادن پرتغالی ها به ایرانی ها مانور کردند اما همه این ها شایعه بود و طارمی بالاخره سر از اروپا درآورد.
طارمی 20 روز قبل در تماس با نبی گفته بود که من به اروپا می روم و قصد بازگشت ندارم. او تصمیم خود را گرفته بود و  تجربه ای هم شد برای باشگاه پرسپولیس که حواسش باشد به تصمیمات غیر منتظره مهاجمی که بالاخره اروپایی شد. طارمی پول کلانی خواهد گرفت اما آیا این بازیکن از لحاظ فوتبالی عاقبت به خیر می شود؟

 

بیشتر بخوانید:

مهدی طارمی به ریوآوه پرتغال پیوست+عکس

 

از شایعات تا واقعیت/طارمی عاقبت به خیر می شود؟!+عکس
از شایعات تا واقعیت/طارمی عاقبت به خیر می شود؟!+عکس

تگ ها


باشگاه پرسپولیس مهاجم پیشین پرسپولیس مهاجم الغرافه مهدی طارمی لیگ اروپا ریوآوه پرتغال پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال