از ظرفیت استان‌ها در اسکی استفاده می‌کنیم

رئیس فدراسیون اسکی پس از انتخابات گفت: ار ظرفیت‌های استان‌ها در اسکی استفاده خواهیم کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی صبح امروز چهارشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در آکادمی ملی المپیک برگزار شد و طی آن عباس نظریان با کسب ۲۳ رای رئیس آینده این فدراسیون شد.

عباس نظریان رئیس منتخب فدراسیون اسکی پس از مجمع در جمع خبرنگاران گفت: یک بسته ۱۰ برنامه‌ای برای اسکی تدوین شده است و فدراسیون‌ها می‌توانند بر اساس اهداف در این مسیر حرکت کنند. یکی از برنامه‌هایی که داریم فعال شدن کمیته اقتصادی است تا در بخش قهرمانی و توسعه همگانی موفق شویم.

وی افزود: منابع انسانی فدراسیون مهمترین رکن فدراسیون هستند و توجه به بخش خصوصی نیز در اولویت کار ماست. برنامه داریم تا بتوانیم در یک دوره کوتاه مدت با برنامه عملیاتی بتوانیم نظام استعدادیابی را به نحو شایسته ای پیش ببریم. با حضوری که در استان‌ها داشتم و ظرفیت‌هایشان را دیدم می‌توانیم هم در بخش ملی و هم بین المللی از ظرفیت استان‌ها استفاده کنیم.

نظریان در خصوص ادعای مهندسی انتخابات توسط یکی از کاندیداها گفت: بالاخره ایشان نظر خودشان را گفتند و محترم است. من می‌توانم شرایط خودم را بگویم. بیش از ۲۵ سال در فضای ورزش کار کرده‌ام و معلم ورزش بوده‌ام در نظام اجرایی هم کار کرده‌ام و دکترای مدیریت ورزشی دارم. به نظرم کارنامه‌ها نشان دهنده وضعیت است و از همه کاندیداها می‌خواهم در محیط عملیاتی به ما کمک کنند. اگر واقعاً ظرفیتی وجود دارد من برای توسعه فضای اسکی از آنها کمک می‌گیرم.

تگ ها


اسکی فدراسیون اسکی عباس نظریان