از غیبت راموس متعجب شدم

کوکه، کاپیتان اتلتیکومادرید مدعی شد انتظار نداشته نام سرخیو راموس در لیست تیم اسپانیا برای یورو ۲۰۲۰ اروپا دیده نشود....

به گزارش "ورزش سه"، فصل برای سرخیو راموس، کاپیتان محبوب رئال مادرید به بدترین شکل ممکن به اتمام رسید و او بعد از تحمل مصدومیت های متعدد و غیبت در بسیاری از بازی های رئال مادرید، در نهایت شانس حضور در رقابت های یورو ۲۰۲۰ در ترکیب تیم ملی اسپانیا را نیز از دست داده و توسط لوییس انریکه به اردوی لاروخا دعوت نشد. البته انریکه دست به کاری عجیب زده و حتی یک بازیکن از باشگاه رئال مادرید را نیز به اردو دعوت نکرد. حالا کوکه مدعی شد از غیبت سرخیو راموس در لیست نهایی تیم ملی اسپانیا متعجب شده است.

کوکه گفت: "من از اینکه سرخیو راموس در نهایت نتوانست در ترکیب تیم ملی اسپانیا قرار بگیرد و به اردوی لاروخا دعوت نشد، متعجب شدم. البته من فکر می کنم همه از رخ دادن این اتفاق تعجب کردند، زیرا راموس کاپیتان تیم ملی اسپانیا است. اما در نهایت این سرمربی است که ترکیب تیم را تعیین می کند و شما باید به نظرات او احترام بگذارید.

بازیکنان باکیفیتی وجود دارند که به اردوی تیم ملی اسپانیا دعوت نشده و در لیست نهایی قرار نگرفتند. سرخیو راموس نیز بازیکن باکیفیتی محسوب می شود، اما سرمربی دلایل خود را برای عدم دعوت از این بازیکن برای رقابت های یورو ۲۰۲۰ داشته است."

تگ ها


سرخیو راموس تیم ملی اسپانیا اتلتیکو مادرید کوکه