از لباس تیم‌ملی در جام جهانی رونمایی می شود

سرانجام بعد از هفته ها و ماه ها کشمکش و جنجال مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در رقابت های جام جهانی عصر فردا در تهران برگزار می شود ......

سرانجام بعد از هفته ها و ماه ها کشمکش و جنجال مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در رقابت های جام جهانی عصر فردا در تهران برگزار می شود.
 جنجال های تمام نشدنی امضای قرارداد اسپانسرینگ البسه تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه به حدی در ماه های اخیر بازتاب داشت که زمینه نقدها و انتقادات فراوانی را فراهم کرد جایی که مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته بازاریابی به خاطر ابهامات این قرارداد با دردسرهای رسانه ای روبرو شدند.
فدراسیون فوتبال که در تمام این مدت مدام با دفاع از برنامه ها و نوع عقد قرارداد با شرکت آلمانی آدیداس برای تامین البسه تیم ملی در روسیه همین طور طراحی این پیراهن ادعا می کرد لباس های ملی پوشان شکیل و با وقار خواهد بود حالا در فاصله نزدیک به یک ماه تا آغاز جام جهانی به عنوان یکی از آخرین تیم ها قصد دارد در مراسمی ویژه از لباس ها رونمایی کند.
بنا به اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال عصر فردا در هتل اسپیناس پلاس با حضور مقامات عالیرتبه ورزشی، مهمانان ویژه، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی همین طور کاپیتان ایران و تعدادی از ملی پوشان از پیراهن ایران در روسیه 2018 رونمایی می شود.

تگ ها


فوتبال