از لگد به کلمن تا حمله به وریا / فتحی از مریخ آمده است!

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال تهران، مقصر تمام حواشی و نا آرامی‌های این روزهای استقلال را فضای مجازی می‌داند....

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال تهران، مقصر تمام حواشی و نا آرامی‌های این روزهای استقلال را فضای مجازی می‌داند.

به گزارش مدال، فتحی می گوید: مقصر تمام حواشی و نا آرامی‌های استقلال فضای مجازی است
امیر حسین فتحی انگار در یک کره دیگر زندگی می کند، انگار او مریخی است و از زمین و زمان کنونی بی خبر است. او در پاسخ به خبر احتمال حذف استقلال که مهندس مهدی در فدراسیون فوتبال آن را تایید کرد، گفت: فضای مجازی آرامش استقلال را نمی خواهد! 
البته فضای مجازی واقعا مشکل بزرگی سر راه استقلال است اما در این موارد و مورد دیگری مثل پروپئیچ منابع اخبار رسمی بوده اند، اولی مهندس مهدی بود که مصاحبه کرد و اعلام کرد که برای کمیته بدوی استقلال تاخیر داشته و باید زودتر مدارک را کامل کند و در مورد پروپئیچ هم وکیل این بازیکن اعلام کرده که فیفا پولش را نداده است و احتمالا تحریم ها مانع از انجام کار توسط فیفا شده است این هم منبعش فضای مجازی نیست. 
فتحی در مقابل مشکلات استقلال بیشتر به نظر می رسد در حال چرت زدن است، همین امروز خطیر به وریا غفوری حمله کرده است، دریغ از یک دفاع درست از کاپیتان تیم توسط باشگاه استقلال. 
در واقع باشگاه نسبت به همه موارد خیلی دیر اقدام می کند، از اعتراض به داوری تا خرید بازیکن و رسیدگی به اختلاف ها در درون باشگاه!
او حتی در مورد لگد تبریزی به کلمن هم هیچ واکنشی نداشته است. 
وسط اینهمه اتفاق اما فتحی فضای مجازی را مقصر می داند، استقلال وسط اینهمه خبر عجیب و بد در حال غرق شدن است اما فتحی کاری به کار اصل اتفاقات ندارد و خبرها را عامل از دست رفتن آرامش استقلال می داند. 
فتحی در گوشه ای دیگر از مصاحبه اش با پیمان اسدیان در شبکه خبر اعلام کرد: «از اینکه عده‌ای در داخل و خارج گزارشاتی را به afc بدهند، بی اطلاعم.امیدوارم آخر این ماجرا برای استقلال ختم به خیر شود.» 
فتحی اگر نمی داند از درون باشگاه آیا خبری به بیرون از مرزها مخابره می شود یا نه با من نویسنده و خوانندگان مدال چه فرقی دارد؟ او به عنوان مدیر خبر ندارد و من نویسنده هم ایضا!

بیشتر بخوانید:

واکنش فتحی به شایعه حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا

تگ ها


فتحی استقلال امیر حسین فتحی مدیرعامل فتحی فوتبال