از لیورپولی‌ها متشکرم که اشتباهم را جبران کردند

اندی رابرتسون که اشتباهش باعث دریافت گل اول لیورپول مقابل آرسنال شده بود از هم تیمی‌هایش تشکر کرد که اجازه ندادند اشتباه او به بهای شکست تیم تمام شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در اوایل بازی دیشب آرسنال و لیورپول، اندی رابرتسون ستاره لیورپول با اشتباهی در دقیقه ۲۵ باعث شد الکساندر لاکازت گل اول بازی را برای آرسنال به ثمر برساند. اندی رابرتسون که خودش در ادامه بازی یکی از سه گل لیورپول را زد تا اشتباهش را جبران کند در پایان بازی از هم تیمی‌هایش تشکر کرد که اجازه ندادند اشتباه او به شکست تیم بینجامد.

رابرتسون در پایان بازی با اذعان به اینکه چند سال قبل چنین اشتباهی می‌توانست برای او و تیمش بهایی سنگین داشته باشد گفت: " برای ما یک بازی پر از پرس ولی جذاب بود. ما وقتی توپ را از دست می‌دادیم همگی به حریف واکنش نشان می‌دادیم و آنها را تحت فشار می‌گذاشتیم و مجبورشان می‌کردیم اشتباه کنند. وقتی هم توپ را در اختیار داشتیم کیفیت مان را نشان می‌دادیم".

رابرتسون در ادامه گفت:" ما نمی‌توانیم شکایتی از بازی داشته باشیم. تنها شکایت من بابت اشتباهی است که باعث شد آرسنال گل بزند. من ۹۹درصد مواقع چنین توپی را درست دفع می‌کنم. ولی بچه‌ها من را نجات دادند. چند سال پیش اگر بود این اشتباه می‌توانست کل بازی من را خراب کند".

بیشتر بخوانید:

آرتتا: لیورپول نسبت به آرسنال، تیم برتر بود

خلاصه بازی لیورپول 3 - آرسنال 1/ ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان آرسنال لیورپول لیگ برتر فوتبال