از مدیریت توقع ندارم اما انتظارم از کادر فنی استقلال بالاست

پیشکسوت آبی‌ها گفت: وقتی کادر فنی مورد تایید وزارت ورزش و هیات مدیره این باشگاه هستند، انتظار از آنها بالا می‌رود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد مومنی، اظهار داشت: فکری با یک عقبه قوی به استقلال آمد و شناخت و اعتماد خوبی که هواداران از وی دارند به او در مسیر سختی که قرار گرفته کمک می‌کند. فضای هواداری به سود اوست و سرمربی تازه نفس استقلال برای موفقیت انگیزه بسیار بالایی دارد و این انگیزه در رفتار او موج می‌زند. 

وی اضافه کرد: فکری باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرد و این را بداند که حتی در صورتی که نتایج ضعیفی هم حاصل شود، هواداران تا مدتی از او حمایت می‌کنند. اما این زمان محدود است و فکری باید نهایت تلاشش را انجام دهد در همین مدت زمان نه خیلی زیاد از فضای حمایتی هواداران نهایت استفاده را برده و تیمش را به شرایط مطلوب برساند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: با شناختی که از فکری دارم این را می‌دانم که او در مسابقات داخلی مشکلی ندارد و باید از همین الان به فکر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا باشد. فکری باید اوج هنرش را در این بازیها به نمایش بگذارد. 

مومنی تصریح کرد: این یک موقعیت فوق العاده و شانسی خوب است که به فکری رو کرده و او باید با بهترین انتخاب‌ها در کادر فنی از این شانس خوب بهترین بهره برداری را نماید. 

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: کادر فنی استقلال وزین است و نفرات انتخاب شده بخش اعظمی از سرمایه‌های این تیم هستند-. وقتی ما مظلومی مربی تیم قهرمان آسیا، صمد مرفاوی عضو تیم قهرمان و نایب قهرمان آسیا، دین محمدی عضو تیم نایب قهرمان آسیا و خود فکری عضو تیم نایب قهرمان آسیا را داریم، حق داریم انتظارمان از این تیم بالا برود. به خصوص که این کادر مورد تایید هیات مدیره و وزارت ورزش هستند.-

وی افزود: شاید من در این مقطع از مدیریت باشگاه هیچ توقع و انتظاری نداشته باشم، اما از کادر فنی انتظار فراوانی دارم. 

بیشتر بخوانید:

مربی سابق استقلال به کادرفنی نساجی پیوست

حضور شجاعیان و تیم پزشکی در تمرین صبح استقلال

 

 

تگ ها


محمد مومنی تیم فوتبال استقلال تهران محمود فکری فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال