از مورینیو تا تحریم با ویلموتس / مازیار ناظمی کجاست؟

در حالی که مازیار ناظمی در شب جدایی کی روش از تیم ملی، خبر از مذاکره با مورینیو می داد حالا با ویلموتس هم به مشکل خورده ایم....

محمد سررشته داری
سایت مدال/ مازیار ناظمی شب جدایی کی روش از تیم ملی ایران خبر از مذاکره با مورینیو و زیدان داد. او در توئیتی که زده بود طوری از مذاکره با مربیان بزرگ دنیا صحبت کرد که انگار مربیان بزرگ پشت در فدراسیون فوتبال صف بسته اند و منتظرند با ایران قرار داد امضا کنند. در مقابل نوشته مازیار خان ناظمی ، خود کی روش هم مربی کوچکی بود. در واقع در مقایسه با زیدان و پپ گواردیولا و زیدان کی روش بزرگ نبود. 
با این حال اما فدراسیون فوتبال امروز با توجه به قیمت ارز و دلار و با توجه به محدودیت های تحریمی که پیش پای ما قرار دارد، عملا در تنگنای انتخاب مربی گیر کرده است. 
نه تنها از زیدان و مورینیو خبری نشده بلکه از کی روش و کی روش ها هم خبری نیست و جالب اینجاست که حتی با ویلموتس هم هنوز نتوانسته ایم قرار داد ببندیم . ویلموتسی که بسیار کوچکتر از کی روش است اما او هم درگیر نوع پرداخت دستمزدش است.
در واقع مشکلات بانکی موجود اجازه نمی دهد ما پول این مربی را به خودش بدهیم و از آن مدرک هم داشته باشیم. 
البته همچنان امیدواریم که تاج این مشکل را حل کند اما واقعیت اینست که نحوه پرداخت دستمزد این مربی مشکل امروز فوتبال ایران است و مشکلات دیگری هم در راه توافق وجود دارند. 
به هر حال از مورینیو رسیدیم به ویلموتس و با این مربی هم هنوز نتوانسته ایم قرارداد ببندیم. زنده باد مازیار ناظمی که قصد داشت با مورینیو وارد مذاکره شود.

تگ ها


مارک ویلموتس مازیار ناظمی کارلوس کیروش انتخاب سرمربی تیم ملی مورینیو یادداشت اختصاصی محمد سررشته‌داری فوتبال