از هدایت پرسپولیس استعفا می‌دهم/ هرچه شنیدم دروغ بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه از شنیدن دروغ در این باشگاه خسته شده است، گفت: بعد از پایان لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا می‌شوم....

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس به خبرنگاران اظهار کرد: هفته پیش تمریناتمان را پس از چند روز استراحت شروع کردیم. درگیر نقل و انتقالات بودیم. بازی ها تمام شده بود و ما باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آماده می کردیم.

گل محمدی درباره عملکرد نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس افزود: دو ماموریت داشتیم. ابتدا اینکه بازیکنان فعلی تیم را حفظ کنیم که بعضی از آنها در طول فصل جدا شدند.خرید هایی هم باید می داشتیم. در طول فصل بیرانوند و آنتونی استوکس رفتند. چندروز قبل ترابی و  امروز هم علیپور. ما جای این بازیکنان، خریدهایی داشتیم و لیست خروج آنچنانی هم نداشتیم.

وی ادامه داد: اکثر تمرینات ناقص بود و انرژی زیادی از ما گرفت. گویا مشکل بشار رسن هم برطرف شده و قرار است سر تمرین بیاید. بازیکنان خیلی خوبی نظیر ترابی و علیپور را از دست دادیم. دوست داشتیم با آنها در لیگ قهرمانان آسیا باشیم اما این اتفاق نیفتاد. از زحمات انها هم تشکر می کنم. به هر حال یکسری مشکلات باعث شد تا نتوانیم با تیم باشیم.

سرمربی سرخپوشان پایتخت راجع به مشکلات این تیم تاکید کرد: نمی خواهم خاطر هواداران را ناراحت کنم اما برخی مشکلات قابل گفتن نیست. هنوز تمرینی که باید با تمام بازیکنان انجام دهیم را برگزار نکردیم. با وجود تمام نامه هایی که از دو ماه پیش داشتم و گفتم بحث ماندن بازیکنان حل شود تا پس از اتمام لیگ برتر و جام حذفی تمرکز تیم روی تمرینات باشد اما اینقدر دیر جنبیدیم و معطل کردیم که این اتفاقات افتاد. باید با تیم ناقص تمرین کنیم. یک هفته دیگر بازی داریم ولی تمرین کاملی نکردیم.

گل محمدی یادآور شد: رقیبان ما بازیکنان برزیلی گرفته اند. باید رقابت کنیم. یکسری مشکلات پیش پا افتاده داریم که هنوز حل نشده است. تنها چیزی هم که در این مدت شنیده ام دروغ بوده است. فردا هم نامه عدم همکاری خودم را به باشگاه ارائه می دهم و بعد از لیگ قهرمانان آسیا احتمالا از این تیم جدا می شوم. بخاطر هواداران می روم. واقعا خودم از این همه دروغ خسته شده ام.

وی درباره اینکه مخاطب او از دروغگو بودن چه کسی است؟ گفت: آن کس که باید بفهمد می فهمد. به بازیکن جدید تیم قرار بود امروز پرداختی داشته باشند ولی متاسفانه این کار را نکردند. بازیکن از جیب خودش رفته است پول رضایتنامه داده و ذهنش درگیر این مسائل است. اینگونه نمی توان کار کرد. من اینگونه نمی توانم کار کنم. من حرفی از اسپانسر نزدم. آنها خودشان می دانند.  باید بیایند و بگویند چرا اینگونه می کنند.

گل محمدی درباره تاخیر بازیکنان برای حضور در چمن تمرین گفت: دیدید دیر بر سر تمرین آمدند؟ قرار بود با بازیکنان تسویه کنند. هفته پیش آقای رسول پناه آمد و قول داد اما متاسفانه به حرفش عمل نکرد.

ادامه دارد...

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس استعفا یحیی گل محمدی