از همه ظرفیت‌ها برای موفقیت تیم ملی استفاده می‌کنیم

معاون رئیس‌جمهور ضمن حمایت از تیم ملی، برای کمک مالی و لجستیکی به فوتبال ملی ایران اطمینان خاطر داد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه برای کمک مالی و لجستیکی به فوتبال ملی ایران در این مقطع حساس اطمینان خاطر داد.


 نوبخت اخیراً به همراه حمید پور اصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه‌وبودجه و هیات همراه از کمپ تیم های ملی بازدید و با رئیس فدراسیون فوتبال و اعضای کادر فنی دیدار کردند. در این نشست صمیمانه مقرر شد تمامی هزینه‌های تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی و جام جهانی فوتسال از سوی سازمان برنامه‌وبودجه در قالب ردیف بودجه‌ای اختصاصی تأمین شود.


حالا اما معاون رئیس‌جمهور برای اطمینان خاطر فوتبال ملی ایران ضمن تأکید بر حمایت همه‌جانبه از تیم‌های ملی در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشت:


با حضور در کمپ تیم های ملی، با اعضای کادر فنی و رئیس فدراسیون فوتبال دیدار و گفتگو کردم. به آقای دراگان اسکوچیچ گفتم که باروحیه پیروزی طلبی و مبارزاتی که از او و توان بازیکنان تیم ملی سراغ دارم؛ به موفقیت آن‌ها دربازی‌های جام جهانی بسیار امیدوارم.


درباره پشتیبانی مالی و لجستیک جهت پیروزی تیم ملی نیز این اطمینان را به آنان دادم که برای تأمین هزینه‌های تیم ملی فوتبال و تیم ملی فوتسال دربازی‌های مقدماتی جام جهانی، سازمان برنامه‌وبودجه از همه ظرفیت‌های قانونی استفاده می‌کند، چراکه موفقیت تیم های ملی در عرصه های جهانی موجب شادمانی ملت بزرگ ایران خواهد شد.

تگ ها


تیم ملی ایران