از ۱۴ والیبالیست مسافر ژاپن رونمایی شد

ترکیب نهایی تیم ملی والیبال برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا مشخص شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که مدتی است تمرینات تیم ملی والیبال زیر نظر بهروز عطایی در تهران در حال پیگیری است، بالاخره از لیست نهایی تیم ملی برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در ژاپن رونمایی شد. 


میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، جواد کریمی، علی رمضانی، صابر کاظمی، امین اسماعیل‌نژاد، علی‌اصغر مجرد، رضا عابدینی، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت‌پور و ابوالفضل قلی‌پور ۱۴ بازیکنی هستند که در ترکیب نهایی تیم ملی قرار گرفتند.


این مسابقات از ۲۱ شهریور ماه با حضور ۱۶ تیم برتر قاره آسیا و به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود و ایران برای راهیابی به رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۲۲ نیاز به حضور در جمع ۴ تیم برتر دارد. 


*لیست نهایی عطایی ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است و در راس آن ها میلاد عبادی پور قرار دارد که به عنوان کاپیتان این تیم را همراهی می کند.


*بردیا سعادت با توجه به غیبتش در اردوی تهران در لیست نهایی قرار نگرفت، اما قرار است در ژاپن به تیم ملی اضافه شود و برای مسابقات جوانان جهان اماده شود.


*از میان بازیکنانی که در المپیک حاضر بودند، عبادی پور، صالحی، کریمی، کاظمی و مجرد ۵ نفری هستند که به رقابت های قهرمانی آسیا می روند.


* در پست پشت خط زن و در غیاب بردیا سعادت صابر کاظمی و امین اسماعیل‌نژاد در ترکیب تیم ملی حاضر هستند.


* از میان بازیکنان دعوت شده عبادی پور و صالحی قطعا فصل بعد لژیونر هستند و در پلاس لیگای لهستان توپ می زنند.


* امیرحسین توخته و مهدی جلوه که تا سال قبل در تیم جوانان توپ می زدند، جوانترین بازیکنان تیم ملی به شمار می روند.

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران والیبال