از یوونتوس نمی روم، می خواهم کاپیتان شوم

ستاره هلندی یوونتوس شایعات جدایی اش را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"،  ماتایس دی لیخت که در دو سه هفته اخیر گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر احتمال رفتنش به بارسلونا شنیده می‌شود، در اظهارنظر جدید خیال هواداران یوونتوس را از بابت ماندن در این تیم آسوده کرد.

مدافع میانی سابق آژاکس به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:« برای من بازی در یوونتوس مایه افتخار است و دوست دارم فکر کنم که روزی کاپیتان این تیم خواهم بود. الان رسیدن به چنین چیزی برایم مهم نیست چون می‌دانم که این تیم ۴ کاپیتان دارد که سال‌هاست برای یوونتوس بازی کرده‌اند. در حال حاضر خوب بازی کردن و کمک به تیم مهم است. در نهایت این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد چه کسی کاپیتان تیم باشد و این هدف فعلی من نیست.»

یوونتوس بعد از ۹ قهرمانی متوالی، امسال در آستانه تقدیم این عنوان به اینتر است و به جای آن برای برای سهمیه لیگ قهرمانان می جنگد.

ستاره هلندی بانوی پیر افزود:« باید بیشتر از اینها زحمت بکشیم تا بتوانیم بازی‌های‌مان را ببریم به خصوص در این مقطع از فصل. هنگام صاحب توپ شدن باید شهامت بیشتری به خرج دهیم. این تیم به ذهنیتی قویتر و عملکرد دفاعی بهتری نیاز دارد.

من هم ناراحتم که در این فصل فقط یک گل زده‌ام چون می‌خواهم عملکردم را در حوزه هجومی ارتقا دهم. همه ما باید سطح بازی‌مان را ارتقا دهیم. به عنوان مثال روی کرنرها، آنهایی که مسیر حرکت بازیکن حریف را مسدود می‌کنند و آنهایی که باید بلند شوند تا سر بزنند باید حواس‌شان را بیشتر جمع کنند.»

دی لیخت ۲۱ ساله که تابستان سال ۲۰۱۹ به یوونتوس پیوست تا سال ۲۰۲۴ با این تیم قرارداد دارد.

تگ ها


ماتیاس دی لیخت فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال