از یک ماه قبل می‌دانستم رونالدو به منچستریونایتد می‌رود

حبیب نورماگمدوف، دوست نزدیک رونالدو، مدعی شد که از یک ماه پیش در جریان جدایی این بازیکن از یوونتوس و انتقالش به منچستریونایتد بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، نورماگمدوف در مصاحبه‌ای مدعی شده که می‌دانسته دوست نزدیکش قصد دارد پس از سه سال حضور در تورین از سری آ جدا شده و بار دیگر در اولدترافورد حضور پیدا کند. رونالدو در سال ۲۰۱۸ به یوونتوس پیوست اما در روزهای پایینی پنجره نقل و انتقالات تابستانی تصمیم گرفت پس از ۱۲ سال دیگر بار دیگر به اولدترافورد بازگردد. 
حبیب به آر اسپرت روسیه گفت:« این مذاکرات من را شگفت‌زده نکرد، کریستیانو رونالدو یک ماه قبل از این موضوع به من خبر داده بود. و من انتظار داشتم که این توافق دیر یا زود شکل بگیرد. فکر می‌کنم او با منچستریونایتد بیشتر از یوونتوس سازگار است.»


کاپیتان تیم ملی پرتغال پس از وقفه دیدارهای ملی و قرنطینه پنج روزه به هم تیمی‌های جدیدش ملحق خواهد شد تا تحت هدایت هم تیمی سابقش به میدان برود. رونالدو در جریان دیدار چهارشنبه شب تیم ملی کشورش برابر پرتغال موفق شد با دو گلی که به ثمر رساند تعداد گل‌های زده خود را به عدد ۱۱۱ رسانده و به تنهایی در صدر جدول بهترین گلزنان ملی فوتبال مردان قرار بگیرد. این بازیکن در طول ۱۳۴ بازی که با پیراهن یوونتوس انجام داد نیز ۱۰۱ گل به ثمر رساند و دو قهرمانی سری آ، یک کوپا ایتالیا و یک سوپرکاپ ایتالیا به دست آورد.

تگ ها


یو اف سی حبیب نورماگومدوف کریستیانو رونالدو رزمی فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال