از 7 تا 66؛ شماره پیراهن بازیکنان جدید پرسپولیس مشخص شد

با آغاز دور جدید تمرینات پرسپولیس در تهران، شماره پیراهن بازیکنان جدید پرسپولیس مشخص شد....

با آغاز دور جدید تمرینات پرسپولیس در تهران، شماره پیراهن بازیکنان جدید پرسپولیس مشخص شد.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس در زمستان امسال 7 بازیکن جدید جذب کرده و به جز این بازیکنان، چند بازیکن دیگر نیز در آکادمی این تیم به تمرینات اضافه شده‌اند تا در صورت جلب رضایت برانکو به لیست این تیم اضافه شوند. مهدی ترابی، مهدی شیری، مهدی شریفی، سروش رفیعی، ماریو بودیمیر، محمد نادری و سعید کریمی 7 بازیکن جدید سرخ‌ها هستند که به جز ترابی که همراه با تیم ملی در جام ملت‌ها حضور دارد سایر بازیکنان این روزها با پرسپولیس در حال تمرین هستند.
سروش رفیعی در بازگشت به پرسپولیس پیراهن شماره 7 را بر تن خواهد کرد و مهدی ترابی در نیم‌فصل دوم با پیراهن شماره 9 این تیم در میادین حضور خواهد داشت. مهدی شریفی شماره 10 جدید پرسپولیس است و مهدی شیری نیز با شماره 17 در ترکیب تیم تیم به میدان خواهد رفت. ماریو بودیمیر مهاجم کروات سرخ‌ها نیز که در اردوی قطر با شماره 91 به میدان رفته بود پیراهن شماره 16 این تیم را انتخاب کرده و محمد نادری مدافع جدید پرسپولیسی‌ها نیز با شماره 28 بازی خواهد کرد. سعید کریمی مهاجم و وینگر جوانی که سابقه گلزنی در جام جهانی جوانان را هم داشته با پیراهن شماره 66 برای پرسپولیس بازی خواهد کرد.
در کنار این بازیکنان و پس از کنار گذاشته شدن احمد بهاروندی و شاهین عباسیان دو بازیکن جوان نیم‌فصل اول این تیم، محمد حسینی و امیرمحمد خارکش از آکادمی این تیم در اردوی دوحه حضور داشتند و در بازگشت به تهران، مهدی عبدی یکی از بهترین گلزنان لیگ برتر امیدهای تهران (با 24 گل زده) در تمرینات پرسپولیس حضور یافته و برانکو درباره ادامه حضور این سه بازیکن پایه ها در تمرینات بزرگسالان تصمیم خواهد گرفت.

شماره پیراهن بازیکنان جدید پرسپولیس به شرح زیر است:
7 – سروش رفیعی
9 – مهدی ترابی
10 – مهدی شریفی
16 – ماریو بودیمیر
17 – مهدی شیری
28 – محمد نادری
66 – سعید کریمی