اساتید باختن به یک تیم؛ کمالوند 9 بار از پرسپولیس شکست خورده!

فراز کمالوند با شکست مقابل پرسپولیس، متحمل هفتمین شکست پیاپی برابر این تیم شد. تا به یک قدمی رکورد تاریخ لیگ برتر برسد....

فراز کمالوند با شکست مقابل پرسپولیس، متحمل هفتمین شکست پیاپی برابر این تیم شد. تا به یک قدمی رکورد تاریخ لیگ برتر برسد.

به گزارش مدال، فراز کمالوند با صعود تراکتورسازی به لیگ برتر در نهمین دوره این مسابقات، در حالیکه عنوان جوانترین سرمربی تاریخ این مسابقات را بدست آورده بود، اولین بار مربیگری در بالاترین سطح فوتبال ایران را تجربه کرد. این مربی در آغاز کار خود، حریف سرسختی برای پرسپولیس بود و در 6 تقابل برابر این تیم، صاحب 2 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست شده بود.
از لیگ پانزدهم که آغاز قدرت‌نمایی برانکو در پرسپولیس بود، شکستهای متوالی کمالوند مقابل سرخپوشان آغاز شد. این مربی در لیگ‌های پانزدهم و شانزدهم سرمربی گسترش فولاد بود و در هر 2 فصل در دیدار رفت و برگشت مغلوب شد. کمالوند در لیگ هفدهم به صنعت نفت آبادان رفت که در آنجا هم در هر 2 دیدار فصل مقابل پرسپولیس بازنده بود.البته این مربی در جام حذفی موفق به حذف پرسپولیس شد. کمالوند در لیگ هجدهم در لیگ برتر جایی نداشت.

در لیگ نوزدهم کمالوند سرمربی پارس جنوبی جم شد و در نخستین دیدار برابر پرسپولیسی قرار گرفت که دیگر برانکو ایوانکوویچ را در اختیار نداشت و اینبار کمالوند مغلوب پرسپولیس کالدرون شد. کمالوند 9 بار از پرسپولیس شکست خورده و بیشترین باخت دوران مربیگری خود را برابر این تیم متحمل شده است. این مربی با 7 بار شکست متوالی مقابل پرسپولیس به در آستانه رکورد بیشترین باخت پیاپی تاریخ لیگ برتر قرار گرفته است. به همین بهانه سایر مربیانی که بیشترین باخت متوالی برابر تیمی را تجربه کرده‌اند مرور شده است.

 

 

اساتید باختن به یک تیم؛ کمالوند 9 بار از پرسپولیس شکست خورده!

 

حسین فرکی برابر استقلال- 8 شکست
حسین فرکی با 8 شکست پیاپی مقابل استقلال رکورددار تاریخ لیگ برتر است. هرچند که این مربی، جزو مربیان پرافتخار تاریخ لیگ برتر است ولی کارنامه درخشانی مقابل استقلال ندارد. اولین شکست از باخت‌های 8 گانه فرکی برابر استقلال در دور برگشت لیگ دوازدهم اتفاق افتاد که استقلال با غلبه بر فولاد قهرمان لیگ برتر شد. فرکی با فولاد در لیگ سیزدهم به قهرمانی رسید ولی رفت و برگشت مغلوب آبی‌پوشان تهرانی شد. فرکی از اواسط لیگ چهاردهم هدایت سپاهان را برعهده گرفت و با این تیم نیز قهرمانی را بدست آورد ولی باز هم در تک دیدار با استقلال، بازنده بود. فرکی در لیگ پانزدهم باز هم با سپاهان به استقلال باخت و پس از آن در لیگ شانزدهم نیز با سایپا رفت و برگشت مغلوب استقلال شد. فرکی در نیم فصل دوم فصل گذشته سرمربی پیکان شد و با این تیم نیز مقابل استقلال شکست خورد تا تعداد شکست‌های متوالی این مربی مقابل استقلال به عدد 8 برسد و این آمار در این دوره می‌تواند افزایش یابد.

 

محمد احمدزاده برابر سپاهان- 7 باخت
محمدزاده از لیگ سوم تا هفتم در هر تیمی مقابل سپاهان قرار گرفت بازنده بود. محمد احمدزاده در لیگ سوم سرمربی برق شیراز بود و رفت و برگشت مغلوب سپاهان شد. این مربی در دیدار رفت لیگ چهارم نیز مقابل این تیم بازنده بود. در لیگ ششم، محمد احمدزاده به ملوان بازگشت و در آن فصل و فصل بعدی رفت و برگشت مقابل سپاهان شکست خورد. روند شکست‌های محمدزاده مقابل سپاهان با تساوی سپاهان برابر ملوان متوقف شد.


اکبر میثاقیان برابر پیکان- 7 باخت
اکبر میثاقیان از لیگ هشتم تاکنون در هر تیمی حضور داشته مقابل پیکان بازنده بوده است. این مربی لیگ هشتم با استقلال اهواز، رفت و برگشت از پیکان شکست خورد. میثاقیان لیگ دهم با شهرداری تبریز در بازی رفت مغلوب پیکان شد و لیگ دوازدهم در دیدار رفت و برگشت با آلومینیم هرمزگان این تجربه را تکرار کرد. میثاقیان از اواخر لیگ شانزدهم سرمربی سیاه جامگان و در دیدار برگشت لیگ شانزدهم و بازی رفت لیگ هفدهم باز هم مقابل پیکان بازنده بود.

بیشتر بخوانید:

باگ بزرگ لباس جدید پرسپولیس؛ صفرهایی شبیه هشت!