اسامی کاندیداهای نهایی ریاست فدراسیون فوتبال

شش کاندید ریاست فدراسیون فوتبال توانستند ۱۰ امضا خود برای تایید صلاحیت اولیه را به دبیرخانه فدراسیون فوتبال ارسال کنند....

به گزارش مدال، امروز مهلت کاندیدهای ریاست فدراسیون فوتبال برای جمع آوری ۱۰ امضا به پایان رسید و در پایان شش کاندید توانستند با ارائه ۱۰ فرم به دبیرخانه فدراسیون فوتبال مرحله اول تایید صلاحیت را رد کنند.

محمدحسین قریب، حبیب کاشانی، مهدی محمد نبی، حیدر بهاروند، حیدر ممبینی و عباس صوفی شش کاندید ریاست فدراسیون فوتبال هستند که موفق به جمع آوری ۱۰ امضا از اعضای مجمع شده‌اند و حالا مرحله اول تایید صلاحیت را پشت سر گذاشته‌اند.

رضا جلالی و امیر مسعود هراتیان دو کاندید ریاست فدراسیون هستند که تا پایان امروز ۸ امضا کردند و دو امضا کم آوردند و به همین دلیل نتوانستند در دور نهایی انتخابات حضور داشته باشند.

محمدرضا کلائی، شهردار مشهد نیز علی‌رغم جمع کردن امضاهای خود با فشار نهاد بالادستی و البته مسئولین استانی خراسان رضوی از ادامه حضور در انتخابات انصراف داد تا حالا شش کاندید در انتظار تایید آخرین مرحله تایید صلاحیت باشند.

از فردا یک کمیته سه نفره متشکل از دبیر کل فدراسیون فوتبال، یک عضو حقوقی و رییس حراست فدراسیون تشکیل می‌شود و صلاحیت کاندیدها مورد بررسی بیشتر قرار می‌گیرد. حال باید دید کدام یک از این شش نفر به علت بازنشستگی یا نداشتن حداقل ۱۰ سال سابقه مدیریت در مرحله نهایی رد صلاحیت خواهند شد.

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال روز ۲۵ اسفند برگزار می‌شود و جانشین مهدی تاج به صورت رسمی انتخاب خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
فرار پژمان منتظری به آرامش کمیاب قطر
هیچ کس از تفکرات گل‌محمدی خبر ندارد
اسکوچیچ ؛دیوار بلند بی اعتمادی فرو می ریزد؟

تگ ها


فدراسیون فوتبال انتخابات فدراسیون فوتبال فوتبال ایران فوتبال