اسبقیان: جابه‌جایی در پست‌ها و جایگاه‌ها تصمیمات مدیریتی است

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: جابه‌جایی در پست‌ها تصمیمات مدیریتی می‌باشد و ارزش واقعی در خدمت به ورزش جانبازان و معلولین است....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، جلسه‌ای با حضور اسبقیان رئیس و حمیدی دبیر فدراسیون، آقاکوچکی سرمربی تیم ملی مردان، حبیب خمجانی، محمدرضا دستیار و جعفر محمدپور مسئولان انجمن بسکتبال با ویلچر امروز چهارشنبه سوم دی ماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان ضمن قدردانی از زحمات جانباز افتخار آفرین مهرداد آگین رئیس پیشین انجمن بیان کرد: به طور حتم از حضور آگین به عنوان مشاور عالی در فدراسیون بهره مند خواهیم شد. او از مفاخر بسکتبال با ویلچر و ورزش جانبازان در کشور است و خدمات آگین فراموش شدنی نیست.

وی افزود: هدف از تشکیل جلسه امروز، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در بسکتبال با ویلچر است.

اسبقیان ادامه داد: باتوجه به فرارسیدن ایام شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، امیدوارم در تمام تصمیمات و عملکردها ثابت کنیم که دنباله رو مکتب این شهید ارزشمند و بزرگوار هستیم.

وی عنوان کرد: جا به جایی در پست‌ها و جایگاه‌ها تصمیمات مدیریتی است و ارزش واقعی در خدمت به ورزش جانبازان و معلولین است. در انجمن بسکتبال با ویلچر با هم افزایی باید به ایجاد فضای مناسب برای پیشرفت این رشته تا زمان پارالمپیک توکیو کمک کنیم.

رئیس فدراسیون در پایان بر برگزاری مسابقات لیگ بسکتبال تاکید کرد و گفت: سرپرست انجمن هرچه سریع‌تر نسبت به برگزاری لیگ و شروع اردوهای تیم ملی اقدام نماید.

در ادامه، آقایان آقاکوچکی، خمجانی، دستیار و محمدپور ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهرداد آگین رئیس سابق انجمن، به بیان نقطه نظرات خود درباره برنامه پیش روی بسکتبال با ویلچر پرداختند.

در پایان جلسه عباس آقا کوچکی به عنوان سرپرست انجمن تا بازی‌های پارالمپیک توکیو معرفی شد. همچنین حبیب خمجانی به سمت دبیر و مسئول لیگ‌ها و مسابقات، محمدرضا دستیار به سمت مسئول کمیته استعدادیابی و تیم‌های پایه و جعفر محمدپور به سمت مسئول کمیته داوران و عباس خاکی به عنوان مسئول بسکتبال سه نفره معرفی شدند.

تگ ها


عباس آقاکوچکی سید محمد شروین اسبقیان فدراسیون جانبازان و معلولین