استادیوم آزادی از هفته سوم آماده می شود

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران آخرین وضعیت وضعیت ایمنی و امنیتی و بلیت فروشی ورزشگاه های لیگ برتری را تشریح کرد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال مسئول برگزار کننده مسابقات لیگ ایران درباره آخرین وضعیت ورزشگاه های کشور توضیحاتی داده است. براساس این گزارش اغلب ورزشگاه ها که در هفته اول یا آماده نشدند و یا با کمبودهایی در برگزاری مسابقات روبرو بودند طی دو هفته آینده و تا هفته سوم آماده خواهند شد.


ورزشگاه امام علی (ع)-سیرجان

ورزشگاه خانگی گل گهر سیرجان سکوهایش صندلی گذاری وشماره گذاری شده است. گیت ها و دوربین ها نیز نصب شده است. فقط بخشی از سکوهای روبه روی جایگاه باید ایمن سازی شود و به همین دلیل در هفته نخست مورد استفاده قرار نگرفت.


بهنام محمدی –مسجد سلیمان

ورزشگاه شهید بهنام محمدی نفت مسجدسیلمان نیز صندلی هایش شماره گذاری شده است. در بخش شرقی ورزشگاه گیت نصب شده اما در بخش غربی هنوز گیت ها نصب نشده که این بخش از ورزشگاه مورد استفاده قرار نگرفت اما تا هفته سوم که نفت مسجدسلیمان میزبان است ورزشگاه به طور کامل آماده خواهد شد.


فولادشهر-اصفهان

ورزشگاه فولادشهر اصفهان نیز تجهیز شده است و سامانه بلیت فروشی این ورزشگاه ایجاد شده و نواقص جزیی که وجود دارد قرار است ظرف روزهای آینده برطرف شود.


آزادی-تهران

صندلی های ورزشگاه آزادی شماره گذاری شده است، گیت ها ی طبقه اول و دوربین ها نیز نصب شده و طبقه دوم ورزشگاه نیز از هفته سوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت و گیت های این طبقه ورزشگاه نیز تا آن زمان نصب می شود.


بنیان دیزل-تبریز

ورزشگاه بنیان دیزل هم تقریبا آماده شده است وفقط تعداد گیت های نصب شده در سمت تماشاگران میزبان کم بود که قرار است تکمیل شود. ورزشگاه شهدا شهر قدس هم تکمیل شده است.


فولاد آره نا و شهید مهدوی-اهواز و بوشهر

ورزشگاه های فولاد خوزستان و شاهین بوشهر هم صندلی گذاری و شماره گذاری شده و گیت ها نیز در آن ها نصب شده است. سامانه فروش بلیت الکترونیک نیز در این ورزشگاه ها نصب شده است. بلیت فروشی بازی شاهین بوشهر نیز از طریق این سامانه انجام می شود.

بیشتربخوانید:

نمایندگان سازمان لیگ از برخی از ورزشگاه های تیم‌ها بازدید کردند

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران طبقه دوم ورزشگاه آزادی آماده سازی ورزشگاه ها لیگ برتر خلیج فارس فوتبال