استادیوم ساری برای نساجی؛ هنوز آماده نیست

تیم نساجی مازندران هم چنان دیدارهای خانگی خود را در استادیوم شهید وطنی قائمشهر انجام می دهد در حالی که قرار بود از نیم فصل دوم در استادیوم شهدای ساری به میدان برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که خیلی ها بر این عقیده اند بازی در چمن مصنوعی استادیوم شهید وطنی به سود تیم نساجی است اما بازیکنان این تیم خیلی راغب به بازی در این استادیوم نیستند به خصوص که تمرینات آنها در زمین کارگران تهران برگزار می شود که چمنش طبیعی است. پیش از بازی با سپاهان هم احسان قهاری که یکی از مهره های کلیدی نساجی در خط دفاعی به حساب می آید به دلیل آسیب دیدگی در استادیوم شهید وطنی این بازی را از دست داد. 

اداره کل ورزش و جوانان استان بعد از اعتراض های نساجی اعلام کرد که استادیوم شهدای ساری که جز استادیوم های تازه تاسیس کشور به حساب می آید را حداکثر تا اواخر اسفند ماه برای برگزاری دیدارهای خانگی نساجی آماده خواهد کرد اما در حالی که وارد اردیبهشت ماه می شویم هنوز این وعده محقق نشده است و نساجی آخرین دیدار خانگی انجام داده در برابر سپاهان را هم در استادیوم شهید وطنی برگزار کرد. نکته ای که در پایان بازی مورد اشاره محرم نوید کیا سرمربی تیم سپاهان هم بود. او با وجود خوشحالی از برد تیمش در این بازی فوتبال نساجی را ستود و گفت آنها در نیمه ی دوم می توانستند به گل برسند و از سپاهان امتیاز بگیرند و خیلی صریح به این نکته اشاره کرد چمن مصنوعی استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر در شان تیم نساجی نیست. 

به نظر می رسد مقاومت عجیبی هم در برابر طبیعی کردن چمن استادیوم شهید وطنی قائمشهر هم وجود دارد!  در روزهای کرونایی که تماشاگر به استادیوم نمی آید بازی در استادیوم شهدای ساری یا یکی از استادیوم های تهران برای نساجی تفاوتی نداشت و ندارد و اگر به بهانه ی کرونا چمن مصنوعی استادیوم شهدای وطنی برداشته می شد تا چمن طبیعی در این استادیوم کاشته شود بدون شک تا اکنون به ثمر نشسته بود و نساجی در هر استادیومی به میدان می رفت امروز به استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر بر می گشت و جالب اینکه مدیران استانی به جای طبیعی کردن استادیوم شهید وطنی سکوهای این استادیوم را گسترش دادند؛ آنهم در روزهایی که به خاطر کرونا تماشاگری به استادیوم نمی آید. 

به نظر می رسد نساجی باید دست کم تا پایان فصل جاری با بازی در استادیوم شهید وطنی قائمشهر کنار بیاید. و شاید هم در فصل های آینده به این خاطر که خیلی ها دوست ندارند چمن استادیوم شهید وطنی طبیعی شود چون آنوقت خیلی از تیم ها قادر به تمرین و مسابقه در این استادیوم نخواهند بود و از سویی نگهدای چمن طبیعی هم هزینه هایی به دنبال خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

مربی نساجی: یک شوت عامل باخت ما شد

نساجی هر چه زد، به در بسته خورد

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال