استارتی که مارکو را تداعی می کند!

استارت مهاجم پرسپولیس در دقیقه ۸۴ بازی مقابل السد پیام مهمی را به همراه داشت ......

استارت مهاجم پرسپولیس در دقیقه ۸۴ بازی مقابل السد پیام مهمی را به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار مدال، بدون شک یکی از فاکتورهای بسیار مهم موفقیت تیم پرسپولیس در کنار مسائل فنی و انگیزه های این تیم، بدنسازی فوق العاده سرخ هاست.
پرسپولیسی ها بعد از دو سال قهرمانی پیاپی در لیگ برتر حالا سودای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را در سر می پرورانند.
موفقیت های پی در پی سرخ پوشان علی رغم تمام مشکلات و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات شان بدون شک دلایل مختلفی دارد که یکی از مهمترین آنها اردوهای آماده سازی این تیم پیش از آغاز فصل و تمرینات بدنسازی سرخ پوشان است.
پرسپولیس از زمان حضور برانکو اردوهای پیش از آغاز فصل را جدی می گیرد؛ آنها با هرتعداد بازیکن که حاضر باشند به اردوها می روند و شاهد بودیم که برخی ستاره هایی که دیر به این تمرینات اضافه می شدند طبیعتا دیرتر هم به ترکیب راه می یافتند.
هواداران پرسپولیس تمرینات طاقت فرسای بدنسازی این تیم را "کارخانه گلادیاتورسازی مارکو" می دانند و تاثیر این تمرینات بر عملکرد بازیکنان در طول فصل مشخص می شود.
طی سال های اخیر به ندرت شاهد بودیم و به یاد داریم پرسپولیس برانکو کم بیاورد و این همان تاثیر تمرینات بدنسازی است.
شاید کمتر کسی فکرش را می کرد پرسپولیس در دوحه السد را شکست دهد اما در نهایت این امر میسر شد و هرچند نیمی از راه سرخ پوشان برای صعود به فینال باقی مانده و آنها باید به فکر میزبانی در آزادی باشند اما چه کسی استارت پرقدرت علیپور در دوحه رو فراموش می کند؟
علی علیپور با استارت دقیقه ۹۴ خود در دوحه پنالتی را برای سرخ پوشان به ارمغان آورد که قطعا مهمترین پنالتی سال های اخیر پرسپولیس بود.
اما مهمتر از آن بدون کوچک ترین شکی پرسپولیس و هوادارانش این استارت معجزه آسا و فراموش ناشدنی را بیش از هرچیز مدیون تمرینات بدنسازی خارق العاده مارکو هستند و بس.

تگ ها


فوتبال