استارت جدایی خطیر از استقلال کی زده شد؟!

در حالی که روز گذشته برخی منابع خبری صحبت از دستور وزارتخانه مبنی بر برکناری خطیر دادند، امروز معاون باشگاه استقلال تلویحا خبر رفتنش را تایید کرد....

در حالی که روز گذشته برخی منابع خبری صحبت از دستور وزارتخانه مبنی بر برکناری خطیر دادند، امروز معاون باشگاه استقلال تلویحا خبر رفتنش را تایید کرد.

به گزارش خبرنگار مدال، موضوع رفتن خطیر از مجموعه استقلال، موضوع امروز و دیروز نیست. حدود 4 هفته پیش، درست همان زمانی که معاون ورزشی باشگاه با شفر با چالش هایی مواجه شد خبر برکناری احتمالی خطیر به گوش می رسید. منابع خبری در همان زمان اعلام کردند که این درگیری ها بین سرمربی و معاون باشگاه استقلال که به رسانه ها هم کشیده شده است، استقلال را با حاشیه هایی مواجه کرده که به نفع باشگاه نیست. همان روزها به گوش می رسید که دستور برکنار خطیر از بالا صادر شده است! این موضوع پس از جریان برکناری شفر و شائبه هایی که درخصوص تیام و الحاجی گرو و جذب بازیکن در نیم فصل بدون موافقت سرمربی به وجود آمد پررنگ تر شد تا این که روز گذشته خبر برکناری احتمالی معاون ورزشی استقلال به تیتر رسانه ها تبدیل شد.

امروز علی خطیر در گفت و گویی اعلام کرده است که از فشار‌ها خسته شدم و نمی‌خواهم بمانم! تا به نوعی مهر تایید بزند به همه اما و اگرها در چند هفته گذشته. گفته می شود خطیر روز گذشته استعفایش را به فتحی تقدیم کرده است اما فعلا فتحی و اعضای هیات مدیره با این موضوع مخالفت کرده اند.