Banner

استارت جلالی برای جدال سرنوشت

گل گهر از فردا پنجشنبه برای جدال سرنوشت سازی که در هفته بیست و دوم پیش رو استارت می زند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اعلام برنامه مسابقات لیگ برتر از سوی سازمان لیگ، تیم ها برای انجام مسابقه در میانه فروردین استارت خواهند زد. گل گهر که بعد از دو برد پیاپی آماده بازی برابر سپاهان در اصفهان بود بعد از تعطیلی مسابقات چند روزی را به تمرین ادامه داد و اما بعد از اطلاعیه شماره ۵ ستاد مقابله با کرونا این تیم هم به تبعیت از این اطلاعیه و برای حفظ سلامت بازیکنانش را تمرینات را تعطیل کرد.


از دوروز پیش اما با مشورت انجام شده میان مجید جلالی و کادرپزشکی گل گهر قرار شد با تکمیل تجهیزات و امکانات پزشکی برای تست و حفظ سلامت بازیکنان ، قرار شد که تمرینات این تیم از فردا در زمین کمپ الیاف تهران آغاز شود.


گل گهر طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ روز شنبه شانزدهم فروردین باید در اصفهان و در یک دیدار جالب و سرنوشت ساز به مصاف سپاهان برود. جلالی بعد از سه برد و سه تساوی در شش بازی آخر توانسته تیمش را از منطقه خطر کمی دور کند. این نتایج گل گهر در حالی به دست آمد که این تیم در دوبازی آخرش صنعت نفت را در آبادان و استقلال را در سیرجان شکست داده است و حالا یکی از دو بازی مهم باقی مانده اش را پیش رو دارد.


گل گهر در صورتی که بتواند با امتیاز از اصفهان برگردد می تواند در فاصله هشت هفته مانده به پایان رقابت ها شرایطش را در جدول بهبود بخشیده و خطر سقوط را تا حد زیادی رفع کند.

بیشتر بخوانید:
کمک‌ محسن بنگر علیه کرونا به مردم مازندران
هر کسی به بیمارستان می‌رود، با یک تست می‌گویند کرونا دارد!

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران گل گهر مجید جلالی مجید جلالی گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال