استارت حامد لک در تبریز

حامد لک دروازه‌بان جدید تیم فوتبال ماشین‌سازی تمرینات خود در این تیم تبریزی را آغاز کرد....

حامد لک تمرینات خود را با ماشین سازی تبریز استارت زد.

به گزارش خبرنگار مدال، حامد لک دروازبان موفق فصل گذشته نساجی مازنداران بعد از اینکه به عنوان جانشین مهدی رحمتی در استقلال مطرح شد با یک چرخ سر تبریز در آورده و به تیم ماشین سازی تبریز پیوست. 

حامد لک که سابقه بازی در تراکتور را با رسول خطیبی را در تبریز داشت اکنون در این شهر با این مربی و در ماشین سازی کار خود را آغاز کرده است.

ماشین سازان بعد از استراحت سه روز از امروز در استادیوم شهید باکری تمرینات خود را آغاز کردند و حامد لک نیز اولین تمرین خود را با این تیم برگزار کرد.

رسول خطیبی سرمربی جوان ماشین سازی که از زمان خداحافظی از فوتبال استیل خود را حفظ کرده است در طول تمرینات تیم اش پا به پای بازیکنان خود تمرین می کند و در انتهای تمرینات نیز بصورت اختصاصی با دروازبانان تیم کار می کند. 

حامد لک امروز اولین تمرین خود را در ماشین سازی پشت سر می گذاشت، در انتهای تمرین مقابل شوت های رسول خطیبی قرار گرفت و البته شوت هایی که بصورت پر تعداد و پشت سر هم شلیک میشد تا خطیبی در همان ابتدای کار نفس لک را ببرد.

بیشتر بخوانید:
بازیکن تراکتور قید لژیونر شدن را زد

تگ ها


ماشین‌سازی اخبار ماشین سازی سرمربی ماشین سازی ماشین سازی تمرین ماشین سازی رسول خطیبی حامد لک ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال