استارت دوباره پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی

با وعده مدیرعامل پرسپولیس، این تیم کار خود را در نقل و انتقالات زمستانی به زودی پی خواهد گرفت تا بازیکنان مدنظر کادرفنی را جذب کند....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که با شروع نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس تا این لحظه تنها موفق به جذب مهدی ترابی شده است، مدیرعامل سرخ‌ها مدعی شد که آنها به زودی تلاش خود را برای جذب نفرات جدید طبق خواسته کادرفنی دنبال خواهند کرد.

طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره جذب شهریار مغانلو و یک مدافع از سوی پرسپولیس داغ شده است اما سکوت سرخ‌ها در بازه نقل و انتقالات باعث نگرانی هواداران شده است. اکنون اما جعفر سمیعی در تازه ترین صحبت های خود با سایت رسمی این باشگاه وعده داده که به زودی فعالیت باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی استارت خواهد خورد: از بنده و همکارانم در این مورد سوالات زیادی می‌شود اما جواب ما مشخص است؛ تا زمانی که یک بازیکن در دفتر باشگاه، پای برگه قراردادش را امضا نکند، نمی‌توانیم بگوییم کار تمام شده و یا ما بازیکنی را به صورت قطعی جذب کرده‌ایم. جذب بازیکن نیازمند طی کردن یک «پروژه» است و باید به خوبی این پروژه پیش برود. پرسپولیس در گذشته بابت یکسری قراردادها، لطمه‌های زیادی خورده و ما نباید بدون تحقیق و مطالعه، با بازیکنی عقدقرارداد کنیم. با این حال، باید به هواداران پرسپولیس مژده بدهم که کارمان در بازار نقل و انتقالات به اتمام نرسیده و تلاش‌هایی انجام داده‌ایم که امیدواریم هر چه زودتر به نتیجه برسد.

تگ ها


جعفر سمیعی پرسپولیس تهران نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹