استارت لیگ هندبال با باخت پرسپولیس و برد ذوب‌آهن

لیگ برتر هندبال از امروز در شرایطی استارت خورد که در نخستین بازی تیم پرسپولیس بهبهان برابر حریف خود شکست خورد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر هندبال که فصل گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام مانده بود، در فصل جدید با مجوز ستاد کرونا به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود. 


رقابت‌های این فصل امروز با حضور معاون وزیر ورزش افتتاح شد و تیم‌ها در این مرحله تا ۶ روز به صورت متمرکز در سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کار خود را پیگیری می کنند. 


در حالی که تیم‌های پرسپولیس بهبهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، پاس ناجا قم، ذوب آهن اصفهان، نفت و گاز گچساران و ستارگان دشتستان در گروه اول و کیمیا کاشت کردستان، فراز بام خائیز دهدشت، پرواز هوانیروز، مس کرمان، فولاد سپاهان اصفهان و زغال سنگ طبس در گروه دوم حاضر هستند، مسابقات با دیدار پرسپولیس بهبهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون آغاز شد. 


نماینده کازرون در این دیدار موفق شد با نتیجه ۲۹ بر ۱۸ حریف خود را شکست دهد تا نخستین شکست پرسپولیس در این دوره از مسابقات ثبت شود. در دومین دیدار این هفته، ذوب آهن اصفهان و پاس ناجا قم مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه به سود شاگردان کیوان صادقی خاتمه پیدا کرد. نماینده اصفهان در این دیدار موفق شد با نتیجه ۳۴ بر ۲۲ حریف خود را شکست دهد.

تگ ها


هندبال