استاندار تهران: ورزشگاه شهرقدس برای میزبانی جام‌ شهدا کوچک است

استاندار تهران با اشاره به برگزاری مسابقات فوتبال جام شهدا در ورزشگاه شهدای شهر قدس این استان گفت: با توجه به کوچک بودن این ورزشگاه پیشنهاد می‌کنیم مسابقات مذکور در ورزشگاه بزرگتری برگزار شود....

استاندار تهران گفت: ورزشگاه شهرقدس برای میزبانی جام‌ شهدا کوچک است.

به گزارش مدال، انوشیروان محسنی بندپی اعلام کرد: ما مخالف برگزاری این مسابقات نیستیم و این مسابقات در زمان خودش برگزار خواهد شد؛ با توجه به اینکه ظرفیت ورزشگاه شهر قدس ۱۰ هزار نفر است و برای امنیت بیشتر هواداران بهتر است این مسابقات در ورزشگاه بزرگتری برگزار شود.

وی تاکید کرد: جلسه شورای تأمین در این خصوص برگزار خواهد شد و تصمیم نهایی در این زمینه گرفته می‌شود.

استاندار تهران ادامه داد: با توجه به حضور تیم پرهوادار پرسپولیس و سایر تیم‌های لیگ برتری در رقابت‌های جام شهدا پیش‌بینی می‌کنیم استقبال خوبی از این مسابقات از سوی هواداران شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد ۳۰ هزار هوادار از این مسابقات استقبال کنند و گنجایش ورزشگاه فقط ۱۰ هزار نفر باشد بهتر است این مسابقات در ورزشگاه بزرگ‌تری برگزار شود.

استاندار تهران بار دیگر تاکید کرد تکلیف میزبانی مکان مسابقات فوتبال جام شهدا در جلسه شورای تأمین استانداری تهران مشخص خواهد شد.

 مسابقات جام شهدا با حضور تیم‌های پرسپولیس، سایپا، ماشین‌سازی و فولاد خوزستان از دوم مرداد ماه آغاز خواهد شد.

طبق قرعه کشی صورت گرفته در نخستین دیدار این مسابقات، ماشین‌سازی تبریز با فولادخوزستان رقابت می‌کند و سپس پرسپولیس به مصاف سایپا می‌رود.

اخبار مرتبط:

جانشین ماشین‌سازی در جام شهدا مشخص شد

تگ ها


جام شهدا برنامه جام شهدا استاندار تهران ورزشگاه شهر قدس انوشیروان محسنی بندپی فوتبال