استثنای بزرگ داور جنجالی برای رئال مادرید

هرناندز هرناندز تنها یک بار نظر وی ای آر را رد کرده که به دربی روز یکشنبه مادرید و بر علیه رئال بر می گردد....

به گزارش "ورزش سه"، دو روز از دربی مادرید گذشته ولی داوری هرناندز هرناندز هنوز یکی از سوژه های اصلی رسانه های اسپانیایی است. داور اهل جزایر قناری که رئالی ها معتقدند ضدیتی آشکار به آنها دارد، در نیمه اول بازی برخورد توپ به دست فیلیپه لودی مدافع اتلتیکو را پنالتی تشخیص نداد. با دخالت وی ای آر او به کنار زمین برای بازبینی رفت و با وجود ۱۲ بار تکرار صحنه، در نهایت تصمیم گرفت پنالتی اعلام نکند.

کارشناسان داوری آاس و مارکا تصمیم او را درست می دانند ولی بسیاری معتقدند برخورد توپ به دست لودی پنالتی بوده و اعتر اض رسمی باشگاه رئال را نیز در پی داشت.

طبق گزارش امروز نشریه "مارکا"، تا به اینجای فصل وی ای آر ۱۷ بار تصمیمات هرناندز هرناندز را زیر سوال برده و او در ۱۶ مورد نظر وی ای آر را پذیرفته است. تنها در دربی مادرید بود که او روی تصمیم قبلی خود ماند که در نوع خود جالب توجه است.

در ۱۶ موردی که او نظر وی ای آر را قبول و تصمیمش را عوض کرده، ۷ مورد به مردود شدن گل بر می گردد. یک مورد به خاطر خطای هند قبل از گلزنی، یک مورد خطای مهاجم و ۵ مورد به دلیل آفساید. یک مورد هم با بازبینی صحنه کارت زرد را با قرمز عوض کرد و ۸ بار نیز پس از دخالت وی ای آر، اعلام پنالتی کرده است.

تگ ها


اتلتیکو مادرید فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال