استراتژی سرمربی پرسپولیس مشخص شد

در حالی که با گذشت ۱۶ هفته از لیگ برتر، پرسپولیس در ۱۵ دیدار به میدان رفته اما همواره شاهد تغییرات متعدد در ترکیب سرخپوشان هستیم....

به گزارش مدال، در زمان برانکو راه یافتن به ترکیب اصلی برای نیمکت نشینان بسیار دشوار بود. این سرمربی کروات به سختی حاضر می شد ترکیب تیم اش را تغییر دهد اما کالدرون در تمام ۱۷ بازی رسمی‌ای که پرسپولیس در فصل جاری به میدان رفته نشان داد که از تغییرات متعدد و متوالی در ترکیب، هیچ ابایی ندارد.

اوایل فصل که پرسپولیس، خیلی خوب نتیجه نمی گرفت کارشناسان یکی از دلایل مهم این امر را تغییرات اعمال شده در ترکیب پرسپولیس می دانستند، اما حالا تیم کالدرون با وجود این تغییرات هم نتیجه می گیرد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در این خصوص گفت:"استراتژی من این است که همه بازی کنند. لیورپول و منچسترسیتی هم در ترکیبشان تغییر دارند اما در پرسپولیس وقتی کسی را تغییر می دهیم همه می گویند چرا؟"

به نظر استراتژی کالدرون خیلی هم قابل انتقاد  نیست؛ پرسپولیس در حال حاضر در اکثر پست ها دو بازیکن آماده دارد و نیمکت نشینی محض هرکدام ممکن است علاوه بر ایجاد حواشی، بازیکن نیمکت نشین را هم از شرایط آرمانی دور کند.

بیشتر بخوانید:

واکنش ستاره صنعت نفت به مذاکره‌اش با پرسپولیس

تگ ها


آنالیز ترکیب پرسپولیس بررسی ترکیب پرسپولیس استراتژی کالدرون گابریل کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال