استراتژی عجیب رئال مادرید برای شکار ادن هازارد

رئالی‌ها قصد ندارند مبلغ مورد نظر چلسی را بپردازند...

رئال مادرید برای خرید ادن هازارد قصد دارد از روشی عجیب استفاده کند.

به گزارش مدال، بر کسی پوشیده نیست که رئال مادرید می خواهد در تابستان امسال ستاره های بزرگی را به ترکیب خود اضافه کند و در حال حاضر به نظر می رسد ادن هازارد، هافبک بلژیکی چلسی در صدر این لیست قرار دارد.

اما دیلی میل مدعی شد رئال مادرید نمی خواهد مبلغ مورد نظر چلسی را برای خرید هازارد پرداخت کند و قصد دارد از علاقه خود این بازیکن برای این انتقال بهره گیرد. تنها یک سال از قرارداد هازارد با باشگاه لندنی باقی مانده و مدیران باشگاه رئال مادرید معتقدند پرداخت رقم 100 میلیون پوند مورد نظر چلسی برای نهایی شدن این انتقال منطقی نبوده و بسیار بالا به شمار می آید.

در حقیقت کادر مدیریتی رئال مادرید قصد دارد به جای پرداخت مبلغ مورد نظر چلسی، از خود هازارد بخواهد وارد معامله شده و با درخواست رسمی جدایی از چلسی یا همان "ترنسفر ریکوئست"، مدیران چلسی را مجبور به پذیرش پیشنهاد رئال مادرید با مبلغی پایین تر کند.

حفظ بازیکنی که خودش در انظار عمومی ابراز تمایل به جدایی کرده، معمولا برای وجهه یک باشگاه بزرگ زیبنده نیست و رئال مادرید که از علاقه هازارد به بازی کردن در برنابئو باخبر است، می خواهد وی را ترغیب به اعلام این علاقه به شکل عمومی و ابراز تمایل به انتقال به رئال مادرید کند تا از این طریق باشگاه چلسی مجبور شود ستاره بلژیکی را با مبلغی پایین تر به فروش برساند.

تگ ها


ادن هازارد چلسی رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال