استراتژی نساجی سخت کوشی برای پیروزی است

قائمشهر-سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، مهمترین استراتژی تیمش را در رقابتهای این فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور سخت کوشی و تلاش بازیکنانش برای کسب پیروزی عنوان کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، وحید فاضلی عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش نساجی مازندران برابر مهمانش تراکتور تبریز گفت: ما نساجی و تنها نماینده شمال و به خصوص مازندران در لیگ برتر هستیم و با این ذهنیت وارد بازی می‌شویم که تا ثانیه آخر سخت کوش باشیم و بتوانیم نتیجه خوبی را رقم بزنیم.

وی اضافه کرد: تیم فوتبال تراکتور، تیم بزرگی است و ستاره‌های زیادی دارد و از کادر فنی وسر مربی خوبی نیز بهره می‌برد.

قدربزرگان فوتبال را بدانیم

سرمربی تیم نساجی مازندران، در بخشی از این نشست خبری با تسلیت درگذشت استاد محمود یاوری به خانواده او و جامعه فوتبال ایران، اظهار کرد: امیدوارم قدر بزرگترهای و پیشکسوتان خود در فوتبال را بدانیم.

تست کرونای اعضای نساجی منفی بود

فاضلی درخصوص شرایط تیمش برای بازی روز پنجشنبه برابر تراکتور تبریز گفت: خدا را شکر بازیکن مصدوم و یا محروم برای بازی فردا نداریم و با همه نفرات به میدان خواهیم رفت.

وی اضافه کرد: نتیجه تست کرونای همه اعضای تیم نساجی نیز منفی بود و با یک شرایط خوب فردا بازی خواهیم کرد.

دروازبان نساجی آینده فوتبال ایران است

سرمربی تیم نساجی مازندران در پرسش یکی از سوالات خبرنگاران که درخصوص" نیمامیرزازاد " دروازه بان این تیم پرسید، گفت: نیما میرزازاد در بازی قبلی برابر آلومینیوم اراک درون دروازه بوده و من اعتقاد کامل به او دارم.

فاضلی افزود: به نظر من میرزازاد می‌تواند آینده فوتبال ایران باشد، او در جام جهانی جوانان بازی کرده و حتی می‌تواند در جام جهانی هم برای تیم ملی بازی کند، اگر قدر خودش را بداند.

وی ادامه داد: البته نساجی در پست دروازه، " مهرداد طهماسبی" باتجربه و "حسین خطیر" را هم دارد و جای نگرانی از این بابت در این فصل نداریم.

عدم نتیجه گیری را پای داوران نگذاریم

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین به پرسش دیگری درخصوص انتخاب داوران برای بازی‌های این فصل که با اعتراض برخی باشگاه‌ها مواجه شده بود، نیز واکنش جالبی نشان داد و گفت: اعتقاد دارم که فضا برای داوری ما درست شود نه اینکه با جنجال داوری‌ها را تحت تأثیر قرار دهیم.

فاضلی افزود: برای نهادینه شدن این فلسفه حداقل خودم در باشگاه نساجی سعی می‌کنم به اندازه خودم کمک کنم، چرا که من پیرو این مکتب هستم و معتقدم که نباید برای اینکه نتیجه بگیریم داور را تحت تأثیر قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های نساجی مازندران و تراکتور تبریز در چارچوب هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶:۱۰ عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

در هفته نخست این رقابتها، تیم نساجی مازندران در بازی بیرون از خانه در اراک برابر میزبانش با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد و تیم تراکتورتبریز هم در خانه برابر تیم نفت مسجدسلیمان با تساوی بدون گل متوقف شد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال نساجی مازندران وحید فاضلی