استراحت ادامه‌دار بیرو/ کالدرون: بیرانوند را در بهترین فرم خواهید دید

با تصمیم گابریل کالدرون، علیرضا بیرانوند در شروع دور جدید تمرینات در نیم فصل دوم در تمرینات شرکت می‌کند و در بازی با نساجی نیز حضور نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون به افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس اعلام کرد به بیرانوند بگوید با شروع  تمرینات نیم فصل دوم در تمرینات شرکت کند و پیروانی هم موضوع را با بیرانوند در میان گذاشت. 

کالدرون در این باره گفته: بیرانوند گلر شماره یک ما و تیم ملی است. قبلا هم گفتم روی او از شروع نیم فصل دوم حساب کرده‌ام و الان هم همان را می‌گویم . چون بیرانوند در بازی با نساجی هم بازی نمی کند تصمیم گرفتم او استراحت کند و با شروع تمرینات نیم فصل دوم به جمع ما ملحق شود.

کالدرون تصریح کرد : این برد ها را هم به هواداران تبریک می گویم و امیدوارم همیشه دل شان شاد باشد. بیرانوند را مثل پسر خودم دوست دارم و او از ژانویه و شروع مجدد تمرینات با تمرکز و هدف بالا کنار ما خواهید بود و خواهید دید که علی هیچ گاه در جنین شرایطی نبوده و در بهترین شرایط فوتبال خود خواهد بود. من بهترین ها را برای بیرانوند  می خواهم و هر تصمیمی اگر من و کادر فنی  می گیریم به همین دلیل است.

بیشتر ببینید:
سندی که پرسپولیسی‌ها از وضعیت استادیوم آبادان رو کردند / ویدیو

تگ ها


پرسپولیس حواشی پرسپولیس بیرانوند علیرضا بیرانوند بیرانوند کالدرون فوتبال ایران اخبار پرسپولیس گابریل کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال