استراحت به نیمار برای بازی با رئال‌مادرید

سرمربی پاری سن ژرمن برای آماده نگه داشتن ستاره برزیلی خود برای دیدار حساس برابر رئال تصمیم گرفت از او در دیدار برابر سوشو استفاده نکند ......

سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن برای آماده نگه داشتن ستاره برزیلی خود برای دیدار حساس برابر رئال تصمیم گرفت از او در دیدار برابر سوشو استفاده نکند.
در حساس‌ترین و جذاب‌ترین دیدار دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم پاری ‌سن‌ ژرمن و رئال مادرید هفته بعد در سانتیاگوبرنابئو به مصاف هم خواهند رفت.
نیمار یکی از کلیدی ترین بازیکنان پاری سن ژرمن برای درخشش در این دیدار حساس است. این بازیکن برزیلی روز گذشته تولد 26 سالگی خود را جشن گرفت و ریخت و پاش زیادی هم کرد.
امری تصمیم گرفت که برای آماده نگه داشتن این ستاره گران قیمت خود در دیدار برابر سوشو در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ فرانسه او را در فهرست قرار ندهد اما برخلاف نیمار سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن تصمیم گرفت که امباپه و تیاگو موتا را که به تازگی از مصدومیت رهایی یافته در فهرست قرار دهد.
پاری ‌سن‌ ژرمن با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی جای دارد و با توجه به بازیکنان سرشناس زیادی که در اختیار دارد برای پیروزی برابر سوشو نیازی به نیمار هم ندارد.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال