استراحت فغانی در هفته پایانی لیگ برتر

علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال کشورمان که با قضاوت دربی بار دیگر به بازی های لیگ برتر بازگشت در هفته پایانی لیگ برتر استراحت خواهد کرد و این بر خلاف تصور بود.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، در هفته پایانی لیگ برتر بازی های حساسی برگزار می شود به این خاطر که هنوز چهره تیم قهرمان مشخص نشده است؛ هم چنین دومین تیم سقوط کننده به بازی های دسته اول. با این حال کمیته داوران تصمیم گرفت در هفته پایانی لیگ برتر به این داور سرشناس استراحت بدهد. بازی حساس استقلال در برابر سپاهان را پیام حیدری سوت خواهد زد و موعود بنیادی فرد هم برای قضاوت دیدار پیکان برابر پرسپولیس انتخاب شده است. البته این دو داور هم جز داوران سرشناس و با تجربه فوتبال کشورمان به حساب می آیند و به نظر می رسد از عهده قضاوت این بازی ها بربیایند به خصوص که تاکنون به دفعات بازی های حساس را سوت زده اند. 

علیرضا فغانی به تازگی از سوی فدراسیون فوتبال ماموریت یافته ورود VAR به استادیوم های ایران را مورد بررسی قرار دهد و در این خصوص به کارگروه ویژه ای که به همین بهانه تشکیل شده کمک کند. اولین ماموریت این کارگروه پشتیبانی از نصب VAR در استادیوم آزادی است. به بهانه بازی های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی. 

با نگاه مثبت فدراسیون فوتبال به علیرضا فغانی شاید این داور در فصل جدید لیگ برتر هم بازی های حساس را سوت بزند. او بعد از مهاجرت به استرالیا در لیگ برتر این کشور بازی های مهم و حساسی را سوت زد و برای قضاوت در جام جهانی ۲۰۲۲ آماده می شود.

تگ ها


علیرضا فغانی کمیته داوران