استراماچونی بر روی نیمکت استقلال می نشیند؟!

روز گذشته در حالی برخی منابع خبری صحبت از پاسخ منفی استراماچونی به استقلال را مطرح کردند که مسئولان و هواداران این تیم این توافق را تا حدود زیادی قطعی می دانند....

به گزارش خبرنگار مدال، روز گذشته برخی منابع خبری از به بن بست رسیدن مذاکرات استراماچونی و استقلال خبر دادند. این در حالی بود که برخی دیگر از رسانه ها قاطعانه از توافقات گفتند و تاکید کردند که استراماچونی قطعا سرمربی استقلال خواهد بود. واکنش باشگاه اما در این میان جالب توجه بود چرا که باشگاه استقلال در خصوص این اخبار ضد و نقیض به طور کلی سیاست سکوت را در پیش گرفته است و ترجیح داده تا روشن شدن تکلیف نهایی عکس العملی نسبت به اخبار نداشته باشد.
اما چند نکته در این میان قابل توجه است:
اول این که قرار بود تصمیم نهایی هیات مدیره درباره قرارداد مربی ایتالیایی در جلسه روز پنجشنبه مشخص شود اما نه تنها هیچ خبر موثقی مبنی بر تصمیم گیری نهایی در این جلسه رسانه ای نشد بلکه اختلاف نظرها همچنان ادامه دارد.
مساله بعدی این است که طبق صحبت های صریح فتحی پس از مذاکره با مربی ایتالیایی در ترکیه مقرر شده بود که امروز نام سرمربی استقلال رسما اعلام شود، اما کامران منزوی، عضو هیات مدیره این باشگاه طی گفت  گویی با یک برنامه تلویزیونی صبح امروز اعام کرد که نام سرمربی قبل از 13 خرداد مشخص می شود که این تاخیر نشان از مشکلاتی در راه قرارداد با استراماچونی دارد.
نکته بعدی اما جالب توجه است؛ روز گذشته خبری منتشر شد که استراماچونی نتیجه نهایی مذاکرات برای پیوستن به استقلال را منوط به مشورت با همسرش دانسته است. آیا رسانه ای شدن این موضوع به این دلیل نیست که در صورت منتفی شدن حضور مربی ایتالیایی در استقلال همه کاسه کوزه ها بر سر همسر استراماچونی شکسته شود و با یک جمله "همسرش حاضر نبود برای زندگی به ایران بیاید" اذهان عمومی به سمت دیگری معطوف شود؟!
به هر حال تا 13 خرداد 2 روز زمان باقی مانده است و از طرفی گفته می شود استراماچونی امروز به استقلال جواب نهایی را می دهد. امیدواریم که بالاخره در این 48 ساعت باقیمانده تا 13 خرداد همه چیز مشخص شود و با مشخص شدن تکلیف نیمکت آبی ها، استقلال امسال بتواند برخلاف چند سال اخیر به موقع برای فصل پیش رو استارت بزند...

 

اخبار مرتبط:

قهرمانی از دست رفت/قلعه نویی از نیمکت استقلال دور شد

بیشتر بخوانید:
نقل و انتقالات/ بازیکن استقلال در یک قدمی فولاد
 

تگ ها


باشگاه استقلال انتخاب سرمربی استقلال استراماچونی مربی ایتالیایی نیمکت استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال