استراماچونی: بهتر از پرسپولیس شروع کردیم/ بازیکن تهاجمی نداشتم

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال مدعی است تیمش دربی ۹۰ را بهتر از پرسپولیس آغاز کرده است....

استراماچونی: بهتر از پرسپولیس شروع کردیم/ بازیکن تهاجمی نداشتم

به گزارش مدال، آندره‌آ استراماچونی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس برابر استقلال اظهار داشت: به نظرم ما بازی را بهتر از پرسپولیس شروع کردیم. تا زمان موقع پنالتی هم از تیم حریف بهتر بودیم.

نیمه دوم نبودیم، اما تساوی عادلانه بود

وی ادامه داد:‌ از چیزی که راضی نیستم اینکه در نیمه دوم بازیکنان خوب نبودند. وقتی پنالتی را از دست دادیم بازیکنان هیچ واکنش خوبی انجام ندادند اما به نظر من این بهانه خوبی نیست و قانع کننده نیست. درنیمه دوم هم خوب نبودیم اما نتیجه عادلانه مساوی بود. قبل از گل پرسپولیس موقعیت خطرناکی از آنها ندیدم. 

 3-5-2 بازی کردیم تا مقابل پرسپولیس هجومی باشیم

استراماچونی در خصوص اینکه چرا با ترکیب 3-5-2 بازی کردند،گفت: ما با این دلیل با این شیوه بازی کردیم که تهاجمی باشیم و تبریزی و رضاوند مقابل پرسپولیسی ها باشند تا جلوی آنها را بگیریم. فکر می کنم در نیمه اول آن طور که می خواستم پرسپولیسی ها بازی نکردند. در مواقعی ما خیلی خطرناک ظاهر شدیم. چیزی که دوست ندارم در نیمه اول شجاع بودیم اما نیمه دوم آنطور که باید و شاید نبودیم.

بازیکن نداشتم
سرمربی استقلال در ارتباط با اینکه چرا در خط حمله کسی اضافه نشد و در نیمه دوم تبریزی تک مهاجم شد عنوان کرد: ما با ترکیب 3-4-1-2 بازی کردیم و قائدی آماده نبود و مجبور شدیم رضاوند را بیاوریم. ما قائدی را برای نیمه دوم آماده کردیم و به همراه محسن کریمی او را وارد زمین کردیم و این تمام عنصر تهاجمی ما بود تا به زمین بفرستیم درصورتی که یک بازیکن هم نداشتیم.

اعتراضی به داور نداشتم
سرمربی استقلال در ارتباط با اینکه هفته های گذشته به داوری اعتراض می کردید و آیا فکر نمی کنید این روی بازیکنان و هواداران تاثیر می گذارد و همین باعث شد دربی هم بی کیفیت شود، گفت: اول از همه اینکه منظور شما چه هست؟ تنهامسابقه ای که اعتراض کردم ماشین سازی بود و در دو بازی دیگر اعتراضی به داور نداشتم شاید این کار در طول مسابقه بوده اگر هم اعتراضی به داور کرده باشم. به هر حال داوری قسمتی از کار است و من مقابل دوربین این کار را انجام ندادم.

اگر به خاطر دربی نبود، آن گل به ثمر نمی‌رسید

وی ادامه داد: به خاطر دربی هم اگر این اتفاقات نمی افتاد آن گل به ثمر نمی رسید و بازی مساوی می شد اظهار نظر دیگری داشتید و سوالات دیگری می پرسیدید. نیمه اول نسبت به آنها بهتر بودیم اما نیمه دوم پرسپولیس موقعیت خاصی روی دروازه ما ایجاد نکرد.

 دوست دارم شناور بازی کنیم
سرمربی آبی پوشان در خصوص اینکه آیا دوست دارد بازی تیم شناور باشد و برای بهتر شدن شرایط چه برنامه ای دارد که پاس های بهتری در زمین داده شود گفت: همان طور که شما گفتید موافقم و عملکرد خوبی نداشتیم .در نیمه دوم بسیار ضعیف بودیم. من با آنالیز شما موافق هستم.

 باخت در دربی باعث می‌شود به خودمان بیاییم
استراماچونی در مورد اینکه مربیان بازنده در دربی مدتی آرامش ندارند و چه برنامه ای برای این شرایط دارید تا استقلال به روند عادی خود بازگردد گفت: اول از همه باختن در دربی باعث می شود به خودمان بیایم تا عملکرد خوبی در آینده داشته باشیم. و مااین دربی را باختیم تازه 4 هفته گذشته وامتیاز خوبی کسب نکردیم و از حالا باید به سرعت بجنگیم تا امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم.

اخبار مرتبط:

کالدرون: بازیکنانم مردانه جنگیدند

تگ ها


دربی 90 استقلال آندره آ استراماچونی اخبار دربی ۹۰ فوتبال