استراماچونی: مستحق باخت نبودیم/ کاری که با من کردید درست نبود!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای من قابل قبول نیست که اولین دیدار در ایران بعد از 2 ماه کار با شکست همراه باشد....

به گزارش مدال، آندره‌آ استراماچونی در نشست خبری بعد از بازی با ماشین سازی اظهار داشت:این بازی اصلا برای من قابل قبول نیست که اولین دیدار یک مربی ایتالیایی در ایران بعد از 2 ماه کار با شکست همراه باشد.ماشین سازی خیلی خوب کار کرد و در همان ابتدای بازی می توانست به گل برسد اما حسینی توپ را خوب مهار کرد.

وی افزود: نمی دانم استقلال بود یا فدراسیون و یا چه کسی این تصمیم را گرفت اما در اولین دیدار ما یک مترجم ایرانی کنار من حضور نداشت و این یک بی حرمتی به من است.

استراماچونی تاکید کرد:این اتفاق از طرف فدراسیون بوده یا ایتالیا بوده ولی کسی بوده که با من مشکل داشته است.در مورد بازی هم بگویم که ما بازی را خیلی بد شروع کردیم.ما انرژی زیادی گذاشتیم و تلاش زیادی کردیم، حتی در نیمه دوم ماشین سازی از خط نیمه هم عبور نکرد.

سرمربی استقلال تاکید کرد: ما اصلا مستحق باخت نبودیم و فقط روی یک صحنه اشتباه کردیم.این اتفاقات اجتناب ناپذیر است.من کسی نیستم که بخواهم تسلیم شوم اما کاری که شما با من کردید اصلا درست نبود. بعد از 2 ماه کار سخت اسم این کار را می‌گذارم فداکاری.

استراماچونی بعد از این صحبت‌ها با عصبانیت نشست خبری را ترک کرد.

اخبار مرتبط:

اتفاق عجیب در کنفرانس خبری؛ استراماچونی صندلی را پرتاب کرد و رفت!

ببینید:

استراماچونی: نبود مترجم ایرانی، بی‌احترامی به من است/ ویدیو

 

 

تگ ها


آندره آ استراماچونی کنفرانس خبری نشست خبری ماشین سازی استقلال استقلال استقلال ماشین سازی ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال