استراماچونی مورد تایید همه اعضای کمیته فنی است؟!

کمیته فنی طی روزهای گذشته طی مصاحبه های مختلفی اعلام کرد که در حال بررسی گزینه های مختلف برای نیمکت این تیم است....

به گزارش خبرنگار مدال، از روزی که شفر از استقلال کنار گذاشته شد، کمیته فنی که عملا منحل شده بود، دوباره کار خود را آغاز کرد و امیرحسین فتحی اعلام کرد که سرمربی استقلال با نظارت مستقیم کمیته فنی انتخاب خواهد شد. طی روزهای گذشته شاهد مصاحبه های مختلفی از پرویز مظلومی و البته بهتاش فریبا بودیم که از بررسی 10، 12 گزینه خارجی برای نیمکت استقلال خبر می دادند تا روز گذشته که نام استراماچونی رسما رسانه ای شد و مذاکره با این مربی ایتالیایی شکل جدی تری به خود گرفت.
مجید نامجومطلق اما امروز در مصاحبه ای اعلام کرده است که من به عنوان مجید نامجومطلق، عضو کمیته فنی استقلال اصلا در جریان انتخاب استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال نیستم! نامجو مطلق در قسمت دیگری از حرف هایش نیز تاکید کرده است که اگر قرار است کمیته فنی به قولی کشک باشد، من حاضر نیستم در چنین کمیته ای حضور داشته باشم!
نکته جالب توجه این است که پرویز مظلومی اما تاکید کرده است: کمیته فنی رزومه استراماچونی را بررسی کرد و در نهایت به این نتیجه رسید که به کار ما می‌آید.
حال سوال اینجاست: این عدم هماهنگی ها در کمیته فنی چه دلیلی می تواند داشته باشد؟! آیا کمیته فنی استقلال که شامل آقایان مظلومی، فریبا، نامجومطلق، روانخواه و رضایی هستند در جلسات مختلف 10، 12 گزینه را بررسی کرده اند و در نهایت رای به استراماچونی داده اند که اگر چنین است چرا نامجو مطلق می گوید که روحش هم از این انتخاب خبر ندارد و چرا روانخواه و مجید رضایی تصمیم گرفته اند به طور کلی در این خصوص سکوت کنند؟!
شاید هم تعداد اعضای کمیته فنی استقلال تقلیل پیدا کرده و فتحی ترجیح داده است فقط با پرویز مظلومی مشورت کند!

 

اخبار مرتبط:

توییت زرندی؛ استقلال منتظر پاسخ استراماچونی

رئیس کمیته نقل و انتقالات: استقلال منعی برای جذب جانشین شفر ندارد

تگ ها


باشگاه استقلال کمیته فنی استقلال انتخاب سرمربی استقلال پرویز مظلومی مجید نامجومطلق استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال