استراماچونی: وراتی را برای اینتر می‌خواستم اما...

آندره آ استراماچونی، سرمربی سابق اینتر، می‌گوید در زمان هدایت این تیم به دنبال جذب مارکو وراتی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، ملی‌پوش ایتالیایی در سال ۲۰۱۲ از پسکارا به پاری سن ژرمن پیوست و از آن زمان تا به حال در این تیم فرانسوی توپ می‌زند؛ این بدان معناست که مارکو وراتی هیچ‌گاه در سری آ به میدان نرفته است.

آندره آ استراماچونی کسی بود که کار خود را از سرمربیگری تیم زیر ۱۹ ساله های اینتر آغاز کرد و سپس ارتقاء یافت و در سال ۲۰۱۲ هدایت تیم اول نراتزوری را برعهده گرفت. این سرمربی ۴۵ ساله اکنون در مصاحبه ای مدعی شده که در زمان هدایت اینتر به دنبال جذب مارکو وراتی بوده است اما به دلیل ترس از عدم درخشش این بازیکن، این انتقال صورت نگرفته است.

آندره آ استراماچونی در مصاحبه ای گفت: " وقتی در اینتر بودم مارکو وراتی را می خواستم. ماسیمو موراتی تلاش خود را برای انتقال انجام داد اما همه این ترس را داشتند که روی او سرمایه گذاری کنند. در واقع می توان گفت که هیچ کس به او اعتقاد نداشت."

گفتنی است هافبک ایتالیایی در طول این ۹ سال ۳۴۱ بازی رسمی برای پاری‌سن‌ژرمن انجام داده و تمام جام‌های داخلی را با این تیم درو کرده است. مهمترین هدف وراتی کسب لیگ قهرمانان اروپا با PSG است؛ جامی که آنها فصل گذشته تا آستانه کسب آن پیش رفتند اما در مسابقه فینال کار را به بایرن مونیخ واگذار کردند.

تگ ها


اینتر میلان پاری سن ژرمن آندره آ استراماچونی مارکو وراتی