استراماچونی و ریشه‌کن کردن بازیکن‌سالاری در استقلال

بازیکن سابق باشگاه استقلال‌تهران و سرمربی فعلی تیم جوانان این باشگاه، اعلام کرد که نشانه‌ای از بازیکن‌سالاری در استقلال دیده نمی‌شود و پس از سالها استراماچونی می‌تواند آبی‌پوشان را به اوج برساند....

به گزارش مدال، هادی شکوری پیرو دیدار تیم‌های جوانان استقلال و بزرگسالان این مجموعه با سرمربی تیم جوانان استقلال مصاحبه‌ای انجام داده است که در ادامه می‌توانید آن را بخوانید.

* بازی با تیم بزرگسالان چطور بود؟
این بازی برای تیم خودم بحث انگیزشی داشت و البته به درخواست سرمربی تیم استقلال انجام شد. 
* مهمترین برداشتت از استقلال این فصل چه بود؟
اینکه سیاست استقلال بهره برداری از جوانان باتجربه در تیم است. شما اگر به همین تیم نگاه کنید می‌بینید وریا غفوری هنوز در سنین جوانی است ولی تجارب بالایی دارد. یا علی کریمی و محمد دانشگر همگی جوان هستند ولی دارای تجارب زیادی در لیگ برتر و یا رده ملی‌اند. 
* فکر می‌کنی این سیاست جواب بدهد؟
ابتدا این را متذکر شوم که هواداران استقلال باید صبور باشند. جدایی ۱۵، ۱۶ بازیکن از یک تیم اتفاق کمی نیست و برای همین نمی‌توان در چنین شرایطی از استراماچونی که تازه دو ماه است تیم را تحویل گرفته انتظار شق‌القمر یا معجزه داشت. باید به او زمان بدهیم. 
* استقلال را چطور دیدی؟
در حاشیه این مسابقه با بازیکنان حرف زدم و وقتی دیدم چقدر سرمربی‌شان را دوست دارند امیدوار شدم که این تیم نتیجه می‌گیرد. همیشه بازیکن وقتی سرمربی اش را دوست داشته باشد هر کاری برایش می‌کند. این نقطه مثبت استقلال این فصل است. 
* استراماچونی مربی خوبی است؟‌
نمی‌دانید با چه حرص و ولعی بازی تیمش را دنبال می‌کرد. انگیزه بسیار زیادی دارد و حتماً دنبال موفقیت تیمش است. 
* اگر بخواهید استقلال را خط به خط بررسی کنید چه می‌گویید؟
من مجموعه‌ای یکدست را دیدم. اینکه بازیکن‌سالاری در تیم ندیدم اتفاق مهمی بود. همه وحدت تاکتیکی داشتند و شاید استراماچونی اسمی بزرگ در فوتبال نداشته باشد ولی در عوض از نظر فنی خیلی عالی کار می‌کند. 
* بازی تان روبه‌روی استقلال چطور بود؟
در اوایل بازی بازیکنانم تحت تأثیر اسم استقلال کمی بد بازی کردند ولی در نیمه دوم بهتر شدند و برای دقایقی استقلال را آزار هم دادند. البته بازی ما ۷۰ دقیقه‌ای بود. امیدوارم توانسته باشیم در راه آماده‌سازی استقلال برای لیگ قدم کوچکی برداریم.

بیشتر بخوانید:
زمان جدید صدور رای سوپرجام اعلام شد

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال