استراماچونی کاندید دریافت عنوان بهترین مربی!

سرمربی ایتالیایی استقلالی‌ها کاندید عنوان بهترین مربی یک دهه گذشته اودینزه شد....

به گزارش مدال، آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال در فوتبال ایتالیا دوباره نامش بر سر زبان ها افتاده است. این مربی که بعد از کنار رفتن از اینتر سابقه هدایت اودینزه را در کارنامه مربیگری خود دارد، حالا در پایان دهه دوم سده بیست و یکم به عنوان یکی از چهار کاندید کسب عنوان بهترین مربی یک دهه گذشته این باشگاه انتخاب شده است.
سایت «توتو اودینزه» ایتالیا در گزارشی از چهار کاندیدای کسب عنوان بهترین سرمربی یک دهه اخیر تیم فوتبال اودینزه رونمایی کرد که در این بین نام آندره‌آ استراماچونی هم دیده می‌شود که در فصل ۱۵-۲۰۱۴ روی نیمکت این تیم ایتالیایی حضور داشت و در این تیم آمار ۱۲ برد، ۱۱ تساوی و ۱۸ شکست را در ۴۱ بازی از خود برجای گذاشت، این سرمربی ایتالیایی در حالی نامزد کسب این عنوان شده که پایین‌ترین درصد پیروزی را در دوران سرمربیگری‌اش با همین تیم اودینزه با ۲۹.۲۷ درصد پیروزی کسب کرده است.
در کنار استرا نام فرانچسکو گویدولین هم دیده می‌شود که ۳فصل متوالی اودینزه را به رقابت‌های اروپایی رساند. لوئیجی دل‌نری و ایگور تودور هم دو کاندیدای دیگر کسب این عنوان هستند که قرار است یکی از آنها در نظرسنجی صورت گرفته از طرفداران این عنوان را به دست بیاورد که شانس گوئیدولین بیشتر از سه کاندیدای دیگر از جمله استراماچونی است.

 

بیشتر بخوانید:

آخرین اخبار مذاکرات استقلال و استراماچونی در دوحه

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه اودینزه استراماچونی اخبار استراماچونی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال