استرداد بلیت های خریداری شده توکیو ۲۰۲۰

کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو۲۰۲۰ طی اقدامی روند بازپرداخت مبلغ بلیت های پیش خرید شده توسط تماشگران را آغاز خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، طبق اعلام ژاپن تایمز تماشاچیان و متقضیانی که نمی توانند به دلیل تعویق بازی های المپیک در امکان و استادیوم های ورزشی حاضر شوند، می توانند هزینه بلیط های پیش خرید شده خود را از طریق کمیته برگزاری توکیو۲۰۲۰ دریافت نمایند.


 تا کنون بیش از ۴ میلیون و ۴۸۰ هزار بلیت برای بازی های المپیک و بیش از ۹۷۰ هزار بلیط برای بازی های پارالمپیک توسط سامانه ها و بنگاه های بلیط فروشی ژاپن به فروش رسیده است. بر این اساس، بلیت های خریداری شده با اولویت پذیرش در سال ۲۰۲۱ برای افرادی که قادر به تماشای رقابت ها نیستند قابل استرداد خواهد بود.


پس از تعویق بازی های المپیک سناریوی برگزاری رویداد در ابعاد کوچکتر و برگزاری بدون تماشاگر به عنوان اقدامات پیشگیرانه در شرایط کرونا به کمیته بین المللی المپیک پیشنهاد شده است.


در واقع ممکن است ژاپنی ها مجبور شوند در یک سال آینده تمامی بلیت های خریدار شده را به تماشاگران متقاضی پس بدهند و مسابقات را بدون تماشاگر برگزار کنند.

تگ ها


المپیک ۲۰۲۰ توکیو